تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:

با ملات فعالیت خود را در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان آغاز نموده است. هدف مجموعه باملات ارائه انواع ملات های آماده، پشم سنگ و ماستیک مورد نیاز صنعت ساخت و ساز در منطقه می باشد. باملات به عنوان عامل فروش انحصاری بسیاری از برندهای با کیفیت و خوشنام در زمینه عرضه ملات آماده و پشم سنگ می باشد. باملات همواره در تلاش است با هدف تکریم ارباب رجوع محصولات متنوع با کیفیت بالا که قیمت مناسبی دارند را در سبد محصولات خود قرار دهد. باملات به عنوان یکی از عرضه کنندگان خوشنام در زمینه ارائه مصالح و متریال مورد نیاز صنعت ساختمان، فعالیت خود را با جدیت ادامه می دهد و با هدف گسترش فعالیت ها و خدمات خود در آینده ای نه چندان دور، اقدامات بسیاری را در برنامه کاری خود قرار داده است. فروشنگان و مصرف کنندگان متریالی چون پشم سنگ، ملات آماده و ... می توانند از سراسر کشور به راحتی و بدون اتلاف وقت، اقدام به ثبت سفارش و خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز خود نمایند. تنوع محصولات در باملات به خریداران محترم این اجازه را می دهد تا با آرامش و آسایش اقدام به خرید محصولات نمایند.

تیم تخصصی باملات

باملات با کمک متخصصان کاربلد و حرفه ای صنعت ساختمان، خدمات مشاوره ای کاملی را به خریداران ارائه می دهند. وب سایت باملات با طراحی فوق العاده و کاربری آسان، بهترین امکانات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. بزرگترین سرمایه باملات، تیم تخصصی متشکل از کارشناسان زبده صنعت ساختمان است که با تلاش های خود همواره سربلندی را برای مجموعه باملات به ارمغان آورده اند. مشاورین باملات در تلاشند تا با ارائه اطلاعات فنی دقیق و کاربردی به مشتریان، لذت انتخاب آگاهانه محصول را به مشتریان، اهدا نمایند.

چرا خرید از باملات

دلایل متعددی  برای خرید از باملات وجود دارد که در ادامه برخی از آن ها را برمی شمریم:

  • باملات به منظور راحتی مشتریان خود در پیدا کردن محصول مورد نظرشان، اقدام به ارائه دسته بندی های متنوعی نموده تا مشتریان پس از ورود به سایت گمراه نشده و به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابند.
  • ارائه محصولات متنوع از برندهای معتبر و خوشنام
  • امکان خرید مستقیم از تولیدکننده و حذف واسطه ها
  • تنوع بی نظیر محصول
  • قیمت مناسب و بروز برای همه محصولات
  • امکان دسترسی به سایت در هر ساعت از شبانه روز
  • انتشار مقالات در راستای افزایش اطلاعات مشتریان در زمینه محصولات جدید و کاربردی در صنعت ساخت و تولید ملات آماده و عایق بندی سازه
  • راه اندازی صفحات اختصاصی در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله: پینترست، ویرگول، ردیت، مدیوم و ...