تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
خرید پشم سنگ در اصفهان

با توجه به توسعه یافتن صنعت ساختمان سازی، همواره نیاز به استفاده از عایق های صوتی و حرارتی احساس می‌شود. پشم سنگ یک عایق تولید شده از مواد معدنی است که مواد اصلی تشکیل دهنده آن سنگ بازالت است. با توجه به این که سنگ بازالت جز سنگ های آتش نشانی است و به وفور در کشور ما یافت می‌ شود، امکان تولید این عایق در داخل کشور فراهم شده است. پشم سنگ در فهرست عایق های حرارتی قرار می ‌گیرد که خاص آکوستیکی نیز دارد. با توجه به ویژگی هایی که گفتیم، پشم سنگ نسبت به پشم شیشه و عایق پشم سرباره، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت پشم سنگ یکی از موارد مهم برای خرید آن است. برای خرید پشم سنگ در اصفهان می توانید به فروشگاه ها و نمایندگی های انحصاری فروش این محصول مراجعه کنید. فروشگاه های باملات، عرضه کننده انواع مختلف پشم سنگ در اصفهان است که امکان خرید به صورت اینترنتی را نیز فراهم کرده ‌اند. پشم سنگ تخته ای، پشم سنگ پتویی، پشم سنگ لوله‌ ای، پشم سنگ لحافی، پشم سنگ خام انواع پشم سنگ است که در املات به فروش می رسد.

خرید پشم سنگ در اصفهان

قیمت پشم سنگ در اصفهان

برای محاسبه قیمت پشم سنگ در اصفهان باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. عواملی مانند ضخامت پشم سنگ، دانسیته و متراژ پشم سنگ، فروش به صورت عمده و جزئی، انواع پشم سنگ و ... بر قیمت آن تأثیر دارند. هر یک از برند های تولید کننده پشم سنگ با توجه به استاندارد های به کار رفته در تولید محصولات، قیمت عایق پشم سنگ را تعیین می کنند. بنابراین اگر فروش به صورت عمده باشد، ممکن است میزان قیمت پشم سنگ با قیمت خرده ‌فروشی آن تفاوت داشته باشد. ابعاد پشم سنگ نیز یکی از عوامل مهمی است که بر قیمت آن تاثیر دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پشم سنگ مشتری ها می توانند به راحتی به وب سایت نمایندگی انحصاری فروش پشم سنگ اصفهان باملات مراجعه نمایند. قیمت تمام محصولات به صورت مجزا در وب سایت قرار گرفته است و مشتریان می ‌توانند قیمت محصولات این برند را علاوه بر ابعاد و ویژگی های آن مشاهده کنند و خرید مناسبی را انجام دهند. امکان دریافت مشاوره توسط کارشناسان این مرکز نیز برای مشتریان به صورت ویژه فراهم شده است.

قیمت پشم سنگ در اصفهان

قیمت عایق پشم سنگ اصفهان

اصفهان به عنوان یک شهر صنعتی شناخته می ‌شود که تولید و صادرات عایق های پشم سنگ را به عهده دارد. کارخانه های تولید پشم سنگ در ابتدای هر سال با توجه به قیمت الیاف مورد نیاز برای ساخت پشم سنگ و همچنین تورم، قیمت الیاف را اعلام می کنند، بنابراین اگر مشکلی وجود نداشته باشد قیمت الیاف پشم سنگ ثابت خواهد ماند. قیمت روکش پشم سنگ اگر فویل دار باشد با روکش کاغذی متفاوت است و ممکن است در طول سال تغییر کند، بنابراین قیمت نهایی پشم سنگ به قیمت روکش و الیاف آن بستگی دارد. قیمت پشم سنگ هایی که از مواد اولیه مرغوب در تولید آن ها استفاده شده باشد، معمولا بالا است. مشتریان می توانند هنگام خرید راجع به مواد اولیه مورد استفاده و قیمت محصول اطلاعات لازم را کسب کنند. عوامل مختلفی بر قیمت انواع پشم سنگ تأثیر دارند. به عنوان مثال: پارامتر هایی مانند وزن مخصوص و مقدار خرید پشم سنگ لحافی بر قیمت آن تاثیر دارند. خرید عمده پشم سنگ سبب کاهش قیمت خرید آن می ‌شود. پشم سنگ لحافی با توجه به این که چگالی و تراکم پایینی دارد قیمت آن نیز ارزان تر محاسبه می‌ شود. پشم سنگ لحافی نیز یکی از انواع عایق های صوتی حرارتی است که در برابر ارتعاشات بالا و حرارت مقاومت زیادی دارد. روش نصب این عایق پشم ساده است و عملیات حمل و نقل آن به راحتی انجام می‌ شود. به دلیل پایداری و انعطاف پذیری این عایق، امکان برش راحت و استفاده بهینه از آن در عایق کاری وجود دارد. هزینه و قیمت این محصولات بسیار مقرون به صرفه است و در انواع خاص با ضخامت و وزن های مختلفی تولید می شوند. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت انواع پشم سنگ به وب سایت با ملات مراجعه کنید. با ملات عرضه کننده انواع پشم سنگ مقرون به صرفه است. پس با خیال راحت پشم سنگ در اصفهان را از با ملات بخرید.

نوشتن دیدگاه