تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
مرکز فروش پشم سنگ در تهران

یکی از پرکاربردترین الیاف عایق، الیاف پشم سنگ است. این الیاف از مواد خام معدنی و سنگ‌های آتشفشانی تولید می‌شود. از این الیاف در بین دیوارها و سقف منازل و اداره‌ها، کوره‌ها، پالایشگاه‌ها و لوله‌های گاز و پتروشیمی به عنوان عایق استفاده می‌گردد. پشم سنگ را می‌توان با دوام‌ترین و مقاوم‌ترین نوع الیاف دانست. این الیاف حرارت را تا حدود 750 درجه تحمل کرده و نقطه ذوب آن 1300 درجه است. برای تهیه این الیاف پرکاربرد می توانید به مراکز فروش پشم سنگ در تهران و دیگر شهرها مراجعه کنید اما خرید از باملات بسیار راحت تر و سریع تر از هر روش دیگری خواهد بود. پشم سنگ با روکش‌ها و محافظ‌های مختلفی عرضه می‌گردد. این روکش‌ها بر اساس نیاز و مکان استفاده تغییر پیدا می‌کنند. از این روکش‌ها می‌توان به سه مورد آلومینیوم، رزین و روکش کرافت اشاره کرد. لازم به ذکر است که هر یک از این روکش‌ها قدرت الیاف عایق را افزایش می‌دهد. از خواص پشم سنگ با روکش آلومینیوم می توان به تحمل حرارتی بالا اشاره نمود، در حالی که الیاف دارای روکش رزین از تحمل بالاتری نسبت به امواج صدا بهره می‌برد. الیاف دارای روکش کرافت نیز عایق قوی‌تری در برابر حرارت و صدا است و همچنین عایق با دوام‌تری محسوب می‌گردد.

فروش پشم سنگ در تهران

انواع پشم سنگ در بازار تهران

عایق صوتی پشم سنگ با توجه به نیاز کاربران در انواع متفاوتی ارائه می‌شوند. شناخت کارکرد هر نوع این الیاف موجب دریافت بازخورد مناسب می‌گردد. از انواع این الیاف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشم سنگ فله‌ای: این نوع از الیاف پشم سنگ پس از تولید به صورت الیافی درهم تنیده آماده به فروش می‌گردند. این نوع از الیاف، کاربردهای متنوعی دارند از کاربردهای آن می‌توان به پر کردن فضاهای خالی، تخریب شده و بدون شکل هندسی اشاره کرد.
  • پشم سنگ تخته‌ای: پشم سنگ تخته‌ای پرکاربردترین و پر فروش‌ترین نوع پشم سنگ است. این الیاف برطرف کننده اکثر نیازهای کاربران است و در تمامی صنایع استفاده می‌گردد. این الیاف تخته‌ای در ساختمان‌ها به عنوان عایق صوتی و حراراتی نصب می‌شود. همچنین، استفاده از آن در محیط‌هایی که رطوبت به مقدار زیاد با الیاف در تماس است، توصیه می‌گردد.
  • پشم سنگ لحافی: الیاف پشم سنگ لحافی در مراکز فروش به صورت رولی عرضه می‌شود. این عایق بسیار منعطف است و از قطر نسبتاً پایینی برخوردار است. این نوع از الیاف عایق بسیار مناسبی در برابر امواج صدا و حرارت است.
  • پشم سنگ لوله: پشم سنگ لوله با توجه به قطر لوله مورد استفاده، در اندازه‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌گردد. اغلب، اندازه این الیاف با اندازه استاندارد لوله‌ها یکسان است اما ممکن است در هنگام نصب، الیاف برش خورده و تنها مقدار مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد. این عایق بسیار کاربردی و مقرون به صرفه بوده و از ملزومات نصب انواع لوله محسوب می‌شود.
  • پشم سنگ پتویی: نوع پتویی عایق پشم سنگ معمولا قطورتر و بزرگ‌تر از دیگر انواع پشم سنگ است. از این الیاف در صنایع و پالایشگاه‌هایی که نیاز به عایق‌کاری در مقادیر وسیع دارند، استفاده می‌شود. از کاربردهای این نوع از الیاف می‌توان به عایق‌کاری ماشین‌آلات، کوره‌ها، لوله‌های صنعتی و دستگاه‌های با حرارت بالا اشاره کرد همچنین، این عایق در جلوگیری از امواج صدا قدرت زیادی دارد.

برای انتخاب نوع این الیاف، باید به کاربرد انواع پشم سنگ و محل قرارگیری آن توجه کرد. برای افزایش بازدهی انرژی مصرفی، برطرف شدن نیازهای محیطی و دریافت کارکرد مورد نظر، می توانید با مهندسین مرکز فروش پشم سنگ باملات مراجعه کنید.

انواع پشم سنگ در بازار تهران

خرید و فروش پشم سنگ در تهران

الیاف پشم سنگ کاربردهای زیادی از جمله عایق صدا، حرارت، رطوبت، گرد و غبار، قارچ و باکتری دارد همچنین، از این الیاف در گلخانه‌های هیدروپونیک نیز استفاده می‌گردد. الیاف پشم معدنی از مواد خام کاملا معدنی و طبیعی تولید گشته و کم‌ترین میزان تولید آلاینده و آسیب به محیط و انسان را داراست. استفاده از این الیاف اغلب از ملزومات پالایشگاه‌ها، صنایع، کارخانه‌ها و حتی ساختمان‌های مسکونی محسوب می‌شود. این الیاف از بهترین انواع عایق محسوب می‌شود و به طور معمول از کیفیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که خرید پشم سنگ از مراکز فروش تخصصی، اهمیت بالایی دارد. این موضوع به دلیل کیفیت پایین انواع غیر استاندارد و ارزان‌تر این عایق است که این موضوع سبب کاهش بازدهی مورد نظر می‌شود. به طور معمول، الیاف غیر استاندارد دارای دوام، چگالی و قطر کم‌تری نسبت به الیاف استاندارد است. در نتیجه، از ملزومات خرید و نصب این الیاف مراجعه به مرکز فروش پشم سنگ است.
الیاف پشم سنگ در تنوع بالا و اندازه‌های متفاوتی بر حسب نیاز کاربران، به فروش می‌رسد. این الیاف به طور معمول از قیمت بالایی برخوردارند. گرچه، با توجه به قدرت و دوام این عایق، از دیگر الیاف با صرفه‌تر و معقول‌تر است. استفاده از پشم سنگ علاوه بر تضمین کارکرد مورد نیاز، موجب تولید کمتر آلاینده و تضمین سلامتی محیط و انسان نیز می‌شود. گرچه، اگر تصمیم خرید و استفاده از این نوع از الیاف را دارید، باید با مراجعه به مراکز فروش پشم سنگ در تهران و دیگر شهرها از قیمت آن اطمینان حاصل کنید. برای خرید و فروش پشم سنگ در تهران و سایر شهرهای ایران می توانید از طریق سایت باملات اقدام نمایید.

نوشتن دیدگاه