تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
خرده فروشی پشم سنگ

پشم سنگ یکی از عایق های صوتی و حرارتی می باشد که به روش های مختلف تهیه و تولید می شود. این عایق یکی از عایق های بسیار محبوب می با کیفیت می باشد که به دلیل کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب مورد استفاده افراد قرار گرفته است. این نوع عایق حرارتی به صورت های مختلف به فروش می رسد که می توان به خرده فروشی پشم سنگ، عمده فروشی پشم سنگ و .... اشاره کرد. ناگفته نماند که پشم سنگ ها انواع مختلف و متنوعی دارند که می توان به پشم سنگ های فله ای، پشم سنگ های لحافی، پشم سنگ های تخته ای، پشم سنگ های رولی و ..... اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در این مقاله از باملات قصد داریم به نحوه خرده فروشی پشم سنگ، معرفی انواع پشم سنگ ها و .... بپردازیم.
پشم سنگ در حقیقت مانند پشم شیشه از الیاف منحصر به فردی تولید شده است. پشم سنگ به الیاف پرزدار سنگ ها گفته می شود که با روش منحصر به فردی تولید شده است. پشم سنگ دانسیته 120، نمونه ای از پشم سنگ هاست که دانسیته پشم سنگ در این مدل خاص 120 می باشد. برای تولید این نوع عایق حرارتی باید سنگ بازالت را ذوب کرد و سپس مواد مذاب به دست آمده از سنگ را به فیبر های منحصر به فردی تبدیل کرد. پشم سنگ ها اغلب از سه لایه تشکیل شده اند که می توان به رویه آن ها، لایه میانی و یا مغز آن ها و لایه زیری اشاره کرد. لازم به ذکر است که لایه های رویی و بیرونی از یک جنس می باشند اما از متریال های مختلف تولید می شوند که می توان به آلومینیوم ، کاغذ و .... اشاره کرد.

خرده فروشی انواع پشم سنگ

خرده فروشی انواع پشم سنگ در بازار

همان طور که گفته شد پشم سنگ ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی اجمالی آن ها اشاره می کنیم:

  • پشم سنگ تخته ای: پشم سنگ های تخته ای یکی از انواع پشم سنگ های تولید می باشد ک به صورت تخته هایی با ابعاد مختلف تولید و راهی بازار شده است. خرده فروشی پشم سنگ تخته ای نیز امکان پذیر است. در حقیقت این نوع پشم سنگ ها را می توان از مراکز معتبر به صورت خرده و با متراژ مورد نیاز خریداری کرد. توجه کنید که از این نوع پشم سنگ ها می توان به عنوان عایق حرارت و صدا در دیوار های ساختمان ها، سقف آن ها و .... استفاده کرد.
  • خرده فروشی پشم سنگ لوله ای: پشم سنگ های لوله ای نمونه دیگری از پشم سنگ ها می باشند که به عنوان عایق حرارتی برای لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند به عبارت دیگر شکل ظاهری این نوع عایق ها شبیه به لوله می باشند و قسمت میانی این نوع عایق توخالی است که محلی برای قرار گیری لوله مورد نظر می باشد. لازم به ذکر می باشد که خرده فروشی پشم سنگ نامبرده نیز در برخی از مراکز فروش انجام می شود. از این نوع پشم سنگ برای عایق بندی بسیاری از لوله ها مانند لوله های شوفاژ خانه، لوله های انتقال آب، لوله های انتقال گاز و .... استفاده می شود.
  • پشم سنگ خام فله ای: پشم سنگ های فله ای نمونه دیگری از عایق های حرارتی و صوتی می باشند که به صورت کیلویی و با فله ای به فروش می رسد. این نوع پشم سنگ را می توانید در محل مورد نظر استفاده کنید. این نوع پشم سنگ شکل ظاهری مرتب و یا منظمی ندارد و فروش آن به صورت خورده و عمده انجام می شود.
  • پشم سنگ پتویی: پشم سنگ های پتویی نمونه دیگری از عایق های حرارتی و صوتی هستند که در یک طرف آن ها توری های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که خرده فروشی پشم سنگ پتویی امکان پذیر خواهد بود

خرده فروشی انواع پشم سنگ در بازار  

مزیت خرده فروشی پشم سنگ

خرده فروشی پشم سنگ مزیت های زیادی دارد، در حقیقت در خرده فروشی می توانید متناسب با نیاز خود برای خرید پشم سنگ اقدام کنید. تنها کافی است متراژ مورد نیاز از پشم سنگ مورد نظر را از فروشنده درخواست کنید. در حقیقت مرکز معتبری در سطح کشور وجود دارد که به خرده فروشی پشم سنگ مشغول است برای خرید انواع پشم سنگ به صورت خورده می توانید از باملات کمک بگیرید.

نوشتن دیدگاه