تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:

ملات گچ و سیمان موجود نیست. لطفا تماس نگیرید.

ترکیب گچ با سیمان سفید برای خرید وجود ندارد. خود شما می بایست این ترکیب را بدست آورید و جدا جدا سفارش داده و با یکدیگر ترکیب کنید. یکی از پرکاربردترین ملات هایی که در ساخت و ساز ساختمان ها و سازه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، ملات گچ و سیمان است. ترکیب این دو مواد با آب با نسبت های مشخص، تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی دارد. این ملات باید یکنواخت و همگن باشد تا بتواند اثربخشی بیشتری داشته باشد. ملات گچ و سیمان یکی از قوی ترین و محکم ترین انواع ملات ها محسوب می شود و می تواند در برابر شرایط جوی مانند سرما، گرما، باد، باران و ... استحکام و مقاومت بالایی از خود نشان دهد به همین دلیل از این ملات در مواردی که مصالح در فضای باز قرار دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح ساختمانی با استفاده از یک ملات مناسب در کنار هم قرار می گیرند و به یک سطح یکنواخت تبدیل می شوند. برخی از اجزای ساختمان و سازه ها با استفاده از انواع ملات می توانند شکل داده شوند. فضای خالی بین قطعات نیز با استفاده از ملات پر می شود. در واقع بدون یک ملات مناسب که با ترکیب های مشخص و با استفاده از متریال های درجه یک با هم مخلوط شده باشند نمی توان یک بنای محکم و حتی زیبا داشت. 

کاربرد ملات گچ و سیمان

گچ به عنوان یکی از اولین مصالحی است که به عنوان ملات در صنعت ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته است. گچی که برای ملات از آن استفاده می شود از سنگ گچی است که آن را از معادن استخراج می کنند. این سنگ گچ بعد از حرارت یا به اصلاح پخته شدن، آسیاب می شود و می توان از آن به عنوان ملات استفاده کرد. برای افزایش زمان گیرایی ملات، می توان به گچ، سیمان را نیز اضافه کرد. مخلوط کردن گچ و سیمان با نسبت های ثابت از نظر مقاومت و فشار مورد ارزیابی قرار گرفته اند و تاثیر آن در گیرایی و استحکام به وضوح مشخص شده است. در این آزمایش در ملاتی که با گچ درست می شود با ثابت نگه داشتن میزان آب و اضافه کردن سیمان، مشاهده شد که مقاومت فشاری آن تا حد بسیاری بالا می رود. از ملات گچ و سیمان در موارد بسیاری استفاده می شود اما عمده استفاده این ملات برای استفاده در نمای ساختمان ها است. ترکیب گچ با سیمان سفید برای در کنار هم نگه داشتن مصالح مورد استفاده در نما مانند سنگ و سرامیک بسیار گزینه مناسبی است. استفاده از ملات گچ و سیمان سیاه یا سیمان خاکستری برای مواردی مانند دوغاب و بند کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد ملات گچ و سیمان  

ملات گچ و سیمان آماده در بازار نیست

ملات گچ و سیمان آماده در بازار نیست و خود شما باید آین ترکیب را بدست آورید. لطفا با شماره های مندرج در سایت برای خرید این محصول تماس نگیرید.

خرید ملات گچ و سیمان آماده

 

نوشتن دیدگاه