تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
قیمت هر کیلو رزین اپوکسی

رزین اپوکسی یک ماده است که از ترکیب دو جزء رزین و هاردنر به وجود می آید. هاردنر برای خشک شدن رزین استفاده می شود و پس از مدتی سبب سفت و محکم شدن ماده می شود. رزین اپوکسی در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شود. در واقع بیشترین تفاوت رزین اپوکسی ها در غلظت آن ها است که هر چه رقیق تر باشد میزان حباب در آن کمتر است. رزین اپوکسی باید کیفیت مطلوبی داشته باشد تا پس از کار تغییر رنگ ندهند. کارخانه های تولید کننده رزین اپوکسی انواع این محصولات را در حجم های گوناگونی تولید می کنند. این محصولات در صنایع پتروشیمی بیشترین مصرف را دارند و به دلیل مصرف بالا در داخل و خارج کشور با کیفیت های متفاوتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

قیمت هر کیلو رزین اپوکسی

قیمت رزین فله

قیمت رزین اپوکسی با توجه به عوامل گوناگونی کاملا متفاوت است و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. اکثر کارخانه های تولید کننده رزین اپوکسی این محصولات را در حجم های گوناگون بسته بندی و به بازار عرضه می کنند اما برخی از آن ها رزین اپوکسی را به صورت فله در اختیار مشتری های خود قرار می دهند. فروش فله رزین اپوکسی برای بسیاری از افراد می تواند به صرفه تر باشد اما دقت کنید که محصول را از برند معتبری تهیه کنید زیرا سودجویان بسیاری وجود دارند که رزین اپوکسی بدون کیفیت را در غالب محصول مرغوب به فروش می رسانند. فروشگاه باملات عرضه کننده رزین اپوکسی با کیفیت از بهترین تولید کنندگان کشور است. شما می توانید با با اطمینان خاطر از این فروشگاه خرید کنید. اطلاع از قیمت هر کیلو رزین اپوکسی می تواند کمک بسیاری به شناخت بیشتر محصولات کند تا بتوان در حجم های مختلف این ماده را تهیه کرد. هنگام خرید رزین اپوکسی دقت کنید زیرا از رزین از ماده ای دو جزئی است که با توجه به شرکت سازنده، مواد اولیه مورد استفاده، کیفیت و ... قیمت های متفاوتی دارد. با توجه به مصرف بالای رزین اپوکسی این محصول در حجم های مختلفی بسته بندی و به بازار عرضه می شوند از این رو دارای قیمت متفاوتی هستند. طبق تعریفی که در بالا به آن اشاره شد رزین اپوکسی با غلظت های متفاوتی به بازار وارد می شود از این رو قیمت متفاوتی نیز دارد. در کل رزین اپوکسی ها به سه صورت شفاف، نیمه شفاف و غلیط تولید می شوند که مدل شفاف آن فروش بیشتری دارد. در واقع هر تولید کننده رزین اپوکسی را با خلوص متفاوتی تولید می کند به همین دلیل قیمت هر کیلو رزین اپوکسی با توجه به برند سازنده، متفاوت است.

قیمت رزین فله

با ملات عرضه فله ای رزین اپوکسی

قیمت هر کیلو رزین اپوکسی که در ایران تولید می شود با محصولی که در کشورهای دیگر تولید می شود متفاوت است و به نسبت کمتر است زیرا در کشورهای دیگر از مواد اولیه مرغوب تر و دستگاه های به روز تری استفاده می کنند. در کل مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت هر کیلو رزین اپوکسی ویژگی و کاربرد آن است. همانطور که می دانید خرید عمده برای تولید کننده و مصرف کننده به صرفه تر است و قیمت مناسب تری دارد در صورتی که خرده فروشی قیمت محصول را بیشتر می کند. علاوه بر این خرید مستقیم از کارخانه ها یا نمایشگاه ها می تواند در قیمت نهایی هر کیلو رزین اپوکسی تاثیر گذار باشد. شما می توانید رزین اپوکسی را به صورت فله ای از فروشگاه باملات تهیه کنید. با ملات عرضه کننده رزین اپوکسی با قیمت مناسب و با کیفیت است. هم چنین برای خرید فله یا تک رزین اپوکسی با کارشناسان با ملات در ارتباط باشید.

 

 

نوشتن دیدگاه