تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
انواع پشم سنگ

پشم سنگ محصول پر کاربرد برای استفاده در ساختمان سازی است که در انواع مختلف در بازار موجود است و انواع مختلف آن معمولاً کاربردهای متفاوتی را به خود اختصاص می‌ دهند. در این مقاله قصد داریم به انواع پشم سنگ و موارد استفاده از آن ها بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال خرید انواع پشم سنگ هستید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

پشم سنگ لحافی

این محصول را می‌توان یکی از محصولات دانست که به صورت رولی به بازار عرضه می‌شود و رول های آن بعد از خریداری قابل باز کردن و استفاده هستند. از این محصول برای عایق سازی سقف دیوارها و ... استفاده می شود اما یکی از مهم ترین موارد استفاده از آن استفاده برای عایق سازی کانال کولر است. پشم سنگ لحافی در دو نوع آلومینیوم دار و بدون آلومینیوم در بازار عرضه می شود. به صورت کلی انواع از این محصول که دارای روکش هستند کیفیت بالاتری دارند اما به دلیل دارا بودن قیمت بالاتر در برخی از موارد سعی می شود از انواع بدون روکش آن ها استفاده شود.

پشم سنگ لحافی

پشم سنگ پتویی

این محصول را می‌توان یکی از محصولاتی دانست که در اکثر موارد برای صنایع مختلف مورد استفاده می شود و آن برای موارد غیر صنعتی کاربرد چندانی ندارد. برای عایق سازی ماشین آلات و یا لوله های صنعتی از این محصول استفاده می‌شود و مهم ترین مزایای استفاده از آن این است که این محصول در برابر گرما و سرما مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد به همین دلیل با استفاده از آن در صنایع مختلف می توانید مطمئن باشید که محصول مورد نظر به هیچ عنوان آتش نمی گیرد و یا دچار یخ زدگی نمی شود. یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از پشم سنگ پتویی این است که این محصول می تواند در برابر موارد مختلف انعطاف پذیری بسیار بالایی از خود نشان دهد به همین دلیل به راحتی می توان آن را تا کرد و در محل های مختلف مورد استفاده قرار دهد.

پشم سنگ پتویی

پشم سنگ تخته ای

این مساله یکی از رایج ترین و معمول ترین انواع پشم سنگ موجود در بازار است که کاربردهای متنوع آن باعث بالاتر رفتن میزان فروش محصول نسبت به سایر انواع مختلف پشم سنگ شده است. این محصول هم در موارد صنعتی و هم در موارد خانگی کاربرد زیادی دارد و از آن در صنایع مختلف و همچنین برای ساختمان سازی استفاده می شود. پشم سنگ تخته معمولاً در سه نوع به بازار عرضه می شود: پشم سنگ بدون روکش، پشم سنگ با روکش کرافت، پشم سنگ با روکش آلومینیوم. استفاده از این پشم سنگ به موارد متعددی مانند نیاز افراد، قیمت تمام شده محصول و غیر بستگی دارد و افراد مختلف می‌توانند با توجه به نیاز خود انواع متفاوت آن را خریداری کنند اما به صورت کلی انواع مختلف پشم سنگ تخته ای با روکش آلومینیومی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع پشم سنگ هستند‌.

پشم سنگ تخته ای

پشم سنگ لوله

این محصول همانطور که از نامش پیداست برای باز کردن لوله ها در منازل و یا در مکان های صنعتی کاربرد دارد. در زمانهای گذشته از پشم سنگ لوله در ساختمان سازی استفاده نمی کردند و همین موضوع باعث شد که لوله ها به راحتی دچار یخ زدگی شوند اما امروزه پشم سنگ لوله برای عایق سازی حرارتی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد که باعث می ‌شود حرارت لوله ها تا حدود زیادی تنظیم شود و از یخ زدگی آن ها در فصل زمستان جلوگیری شود. در برخی از موارد در تاسیسات صنعتی به دلیل دما و حرارت بسیار بالا لوله ها در معرض آتش گرفتن قرار می گیرند و ممکن است حتی فلزات لوله به صورت کامل آب شوند و کیفیت خود را از دست بدهند به همین دلیل استفاده از پشم سنگ پتویی برای دور لوله ها اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند و این محصول برای عایق حرارت استفاده می شود‌. شما می توانید پشم سنگ لوله، تخته ای ، پتویی، لحافی را از فروشگاه با ملات خرید کنید. فروشگاه باملات عرضه کننده انواع پشم با کیفیت است. پس به وبسایت با ملات مراجعه کنید و انواع پشم را مشاهده و خرید کنید.

نوشتن دیدگاه