تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
قیمت عمده رزین اپوکسی

رزین یک ماده دو جزئی است که با توجه به دستور کارخانه تولید کننده به نسبت مشخصی با هم مخلوط می شوند، رزین اپوکسی اغلب شامل دو ماده رزینی و هاردنر است اما گاهی رزین اپوکسی تک جزء یا سه جزئی نیز تولید می شود. هر کدام از این رزین ها کاربرد خاصی دارند، در واقع رزین اپوکسی ماده ای است که با توجه به نوع فرمولاسیون کاربردهای متفاوتی دارد. این رزین ها انواع گوناگونی دارند و معروف ترین آن ها رزین اپوکسی کفپوش، سنگ، چوب، تزئینی و ... است. از این رو نمی توان قیمت ثابتی برای آن ها در نظر گرفت اما به طور کلی فروش عمده این محصولات برای تولید کننده و مصرف کننده به صرفه تر است. برخی برای خرید آسان تر با قیمتی مناسب تر اقدام به خرید مستقیم از کارخانه های تولید کننده  و یا مراکز پخش مورد تایید می کنند. مصرف رزین اپوکسی در شهرهای صنعتی مانند تهران، اصفهان و ... بیشتر است و با توجه به کاربردهای زیادی که این محصولات دارند فروش آن ها نیز بیشتر است. با توجه به این که رزین های اپوکسی در خلق آثار هنری مورد استفاده قرار می گیرند فروش عمده آن ها نیز پر رونق خواهد بود. قیمت عمده این محصولات با توجه به عوامل بسیاری محاسبه می شود که کیفیت تاثیر بسیاری در قیمت نهایی دارد. کارخانه های تولید کننده رزین اپوکسی باید تمامی استانداردها را رعایت کنند و از مواد اولیه مرغوبی برای تولید رزین استفاده کنند تا محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتری ها قرار دهند. همانطور که گفته شد عوامل بسیاری مانند کیفیت محصول، کارخانه تولید کننده، نوع فروش، کاربرد و .... وجود دارند که در قیمت گذاری رزین اپوکسی تاثیر مستقیم دارند. علاوه بر این رزین اپوکسی ها در حجم های متفاوتی به بازار عرضه می شوند که هر کدام قیمت خاصی دارند و هر فرد متناسب با مقدار مصرف خود می تواند حجم مناسب را خریداری نماید. قیمت عمده این محصولات اغلب کمتر از قیمت تک فروشی است که برای اطلاع از قیمت عمده رزین اپوکسی می توان به سایت های معتبر فروش این محصولات و یا به وب سایت اینترنتی باملات مراجعه کرد و قیمت به روز انواع رزین اپوکسی را مشاهده کرد. اما دقت کنید خرید عمده بسیار به صرفه تر است از این رو اگر به حجم عمده ای از رزین اپوکسی نیاز دارید بهتر است به صورت عمده آن را تهیه کنید.

قیمت عمده رزین اپوکسی

خرید عمده رزین اپوکسی

در بازار برای خرید رزین اپوکسی باید با توجه به نوع کاربرد آن دقت کنید که کدام نوع رزین مناسب کار شما است. زمانی که نام رزین اپوکسی می آید منظور رزین اپوکسی به همراه هاردنر است. همانطور که گفته شد رزین ها انواع گوناگونی دارند که با توجه به نوع استفاده می توان آن ها را تهیه کرد به عنوان مثال رزین اپوکسی چوب با رزین ظروف تزئینی یا زیورآلات متفاوت است. دقت کنید در هنگام خرید رزین اپوکسی مدل شفاف با توجه به دستورالعمل کارخانه با رعایت چند نکته از شفاف بودن رزین اپوکسی خود اطمینان حاصل کنید زیرا این ماده ممکن است پس از گذشت زمان و یا به دلیل سرد شدن هوا تغییر رنگ دهد و کدر شود از این رو قبل از خرید و استفاده باید مراقبت های لازم انجام شود. رزین اپوکسی را بعد از خشک شدن نمی توان به هیچ عنوان شفاف کرد. برخی از رزین های اپوکسی برای شفاف شدن به دما نیاز دارند که کارخانه تولید کننده دمای لازم برای این کار را روی محصول درج کرده پس هنگام خرید دقت کنید محصول به چه درجه ای برای شفاف شدن نیاز دارد زیرا اگر دما بیش از حد مجاز باشد رزین اپوکسی جمع می شود. خرید و فروش رزین اپوکسی به صورتی نیست که فقط آن را خریداری کرد بلکه فروشنده باید تمامی نکات مهم محصول را و نحوه مصرف آن را در اختیار مشتری قرار دهد. برای خرید عمده رزین باید دقت کنید که برای چه کاری محصول را می خواهید در غیر این صورت ممکن است با مشکل مواجه شوید، علاوه بر این موضوع باید شفافیت رزین اپوکسی را در نظر بگیرید زیرا در صورت عدم آگاهی در ترکیب رزین و هاردنر دچار مشکل می شوید. برای خرید عمده رزین اپوکسی می توان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام کرد. در خرید مستقیم باید با کارخانه تولید کننده و یا مراکز پخش مجاز در ارتباط باشید و مقدار عمده مصرفی را سفارش دهید برای خرید عمده رزین اپوکسی می توانید از طریق باملات اقدام نمایید. اکثر کارخانه های تولید رزین اپوکسی این محصولات را به صورت ترکیب با هاردنر به بازار عرضه می کنند که درصد هاردنرها متفاوت است و با توجه به نوع کاربرد باید درصد مناسب خود را انتخاب نمایید.

خرید عمده رزین اپوکسی

با ملات عرضه عمده رزین اپوکسی

رزین ها با توجه به نوع کاربردی که دارند می توانند از نوع پرایمر، بتونه، تزریقی، ملات تعمیری، ژل خمیری و ... باشند. از آن جایی که ملات رزین اپوکسی را برای کارهای ساخت و ساز استفاده می کنند بهتر است آن را به صورت عمده تهیه کنید. برای تهیه عمده این محصولات باید با کارخانه تولید کننده ارتباط مستقیم داشته باشید و بدون هیچ واسطه ای محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

نوشتن دیدگاه