تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ابعاد پشم سنگ تخته ای

یکی از انواع پرکاربرد پشم سنگ، نوع تخته ای آن است. تمام صنایع از این پشم سنگ برای بهینه ‌سازی مصرف انرژی استفاده می کنند. پشم سنگ های تخته ای به سه صورت عایق های ساده، عایق های دارای روکش کاغذی کرافت، عایق های دارای روکش آلومینیومی مسلح، تولید می شوند. هر یک از این محصولات ابعاد متفاوتی دارند، اما به طور کلی ابعاد استاندارد برای تولید پشم سنگ 120*60 سانتی متر است. بعضی از عرضه کننده ‌های پشم سنگ تخته ای مانند نمایندگی انحصاری باملات، با توجه به سفارش مشتریان ابعاد مختلفی را تولید می ‌کنند. انواع پشم سنگ با ضخامت ها و دانسیته های مختلفی تولید می شوند. کمترین میزان ضخامت پشم سنگ تخته ای بیست و پنج میلی متر و بیشترین ضخامت آن صد میلی متر است.

ابعاد پشم سنگ تخته ای

ابعاد استاندارد پشم سنگ تخته ای

  • یکی از مشخصات فنی پشم سنگ ابعاد آن می باشد. به طور کلی زمانی که راجع به مشخصات فنی پشم سنگ صحبت می‌ شود، منظور ابعاد آن، میزان انتقال حرارتی پشم سنگ، مقاومت در برابر حرارت، نوع بسته بندی و PH پشم سنگ است. در این بخش ما قصد داریم درباره ابعاد این عایق صوتی و حرارتی صحبت کنیم. همانطور که گفتیم ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده برای انواع پشم سنگ تخته ای120*60 سانتی متر می باشد، اما این ابعاد در انواع عایق های دیگر متفاوت است. به عنوان نمونه چند مورد را در ادامه برای شما بررسی می کنیم.
  1. ابعاد پشم سنگ لوله ای در تمام اندازه ها و ضخامت ها با طول نیم متر تولید می شود.
  2. پشم سنگ لحافی طول ده متر و عرض صد و بیست سانتی متر دارد که به اندازه دوازده متر مربعی تولید می شوند.
  3. پشم سنگ پتویی دارای عرض یک متر یا ۱۲۰ سانتی متر و در طول های ۵ تا ۶ متر تولید می ‌شوند. اگر دانسیته عایق پشم سنگ در این نوع بالا باشد، وزن آن نیز بالا می ‌رود به همین خاطر در طول های ۳ متر مربعی تولید می شوند.

ابعاد استاندارد پشم سنگ تخته ای

باملات عرضه انواع پشم سنگ تخته ای

پشم سنگ تخته ای یک نمونه از انواع پشم سنگ است که به روش تخته ای تولید می‌شود. موارد مصرف این نوع عایق در سقف و دیوار ساختمان ها برای جلوگیری از نفوذ صدا و گسترش آتش سوزی است. بسیاری از سازه های صنعتی مانند سوله ها و سردخانه ها نیز از پشم سنگ تخته ای به عنوان عایق استفاده می کنند. باملات عرضه کننده انواع پشم سنگ تخته ای است. لازم به ذکر است که این مجموعه انواع مختلف پشم سنگ را در ابعاد متنوع تولید و به بازار عرضه می‌ کند. تولید پشم سنگ مراحل مختلف و پیچیده ‌ای دارد.  تأمین و ذوب سنگ، تهیه فیبر رشته های بلند، خنک کردن رشته ‌های ذوب شده، ترکیب با مواد دیگر و شکل دهی نهایی، جز مراحل تولید پشم سنگ هستند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت با ملات، انواع پشم سنگ تخته ای را مشاهده کنید و بخرید. هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان با ملات در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه