تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ماستیک رنگین رزین

ماستیک از جمله محصولات پر کاربرد در سطح کشور است. ماستیک عموما برای زیر سازی سطوح استفاده می شود و به ما در افزایش استحکام رنگ یا گچ استفاده شده کمک می کند. ماستیک ها انواع مختلفی دارند که در شرایط مختلف به تمامی آن ها نیاز داریم. اما باید به این نکته توجه کنید که استفاده از ماستیک بی کیفیت تنها ابزاری برای تحویل پروژه ای بی کیفیت است. با ملات در زمان اجرای پروژه با ارائه محصولات با کیفیت از جمله ماستیک رنگین رزین شما را همراهی می کند تا بهترین عملکرد خود را در اتمام پروژه به خریداران نشان دهید.

انواع ماستیک های رنگین رزین

ماستیک ها انواع مختلفی داشته و هر کدام کاربرد منحصر بفردی دارند. دلیل این تفاوت میان آن ها، متریال استفاده شده در ماستیک مورد نظر است. برای مثال ماستیک نوع 3 در حالت پایه برای زیر سازی سنگ های تراورتن استفاه9 می شود. این محصول با توجه به متریال متفاوتی که دارد کم ترین زرد شدگی را در برابر نور فرا بنفش و بالا ترین پایداری رنگ را شامل می شود.
ماستیک های دیگر برای زیر سازی رنگ های روغنی ، گچ و.. استفاده می شوند زیرا از متریال متفاوتی ساخته شده اند.

ماستیک ها بسیار مقاوم اند و قابلیت چسبندگی بالایی با مصالح ساختمانی مورد نظر دارند. باید به این نکته توجه کنید که ماستیک ها فاقد مواد سمی هستند و در محیط هایی که با آب آشامیدنی یا و.. در ارتباط هستند، قابل استفاده است. ماستیک ها رنگ پذیر اند و اگر در متریال آن ها از پیگمنت استفاده شده باشد، در برابر نور فرابنفش و اشعه خورشید مقاومت نشان می دهند. این مقاومت ناشی از آن است که دیگر رنگ مور نظر زرد نمی شود و زیبایی و جلای خود را در بلند مدت حفظ می کند.

ماستیک رنگین رزین

خرید ماستیک رنگین رزین

ماستیک های رنگین رزین از متریال هایی با درجه کیفی ممتاز ساخته می شوند. پس بهترین گزینه برای خرید ماستیک رنگین رزین است. حال سوال اصلی خرید ماستیک با کیفیت و به صرفه است. باملات با ارائه ماستیک های رنگین رزین با قیمت به صرفه شرایطی طلایی را برای شما فراهم می کند تا از آن بهره ببرید
باملات عرضه کننده انواع و اقسام ماستیک های پر کاربرد در سطح کشور است. برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید ماستیک مورد نظرتان با باملات همراه باشید و در صورت بروز مشکل با مشاوران ما در تماس باشید.

 

نوشتن دیدگاه