تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ دانسیته 50

پشم سنگ دانسیته ۵۰ در برابر حرارت مستقیم و غیر مستقیم مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد. این عایق صوتی و حرارتی در ضخامت ها و ابعاد مختلفی تولید می شود. این نوع از پشم سنگ در قسمت های مختلف ساختمان مانند دیوار، کف ساختمان و سقف کاربرد دارد. ضخامت و چگالی پشم سنگ بر میزان مقاومت این عایق برای نگهداری گرما و صدا تأثیر بسزایی دارد. با توجه به اینکه پشم سنگ از الیاف معدنی ساخته شده است قیمت سنگ بازالت که جز مواد اولیه تشکیل دهنده این محصول می باشد، بر قیمت نهایی آن تاثیر دارد. پشم سنگ دانسیته ۵۰ در برابر حرارت و آتش مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و به راحتی ۴ ساعت در برابر شعله مستقیم آتش مقاومت می‌ کند. چنانچه حرارت به حدی باشد که پشم سنگ آتش بگیرد هیچ گونه دود و مواد سمی مضری تولید نمی‌ کند. به بیان دیگر این عایق سازگاری خوبی با محیط زیست داشته و برای سلامت انسان خطر آفرین نیست. از ویژگی‌ های پشم سنگ دانسیته ۵۰ استریل بودن آن است. همین امر سبب می شود که انواع قارچ باکتری ها و حشرات به آن نفوذ نکنند.

پشم سنگ دانسیته ۵۰ سپاهان ۵ سانت پانلی

پشم سنگ دانسیته ۵۰ به صورت تخته ای یا پانلی ۵ سانتی متری موجود می باشد. این نوع عایق در برابر صدا، سرما و گرما بسیار مقاوم است. در ساختمان سازی از پشم سنگ دانسیته ۵۰ سپاهان ۵ سانت پانلی، برای عایق کاری دیوار کف و سقف ساختمان استفاده می شود. پشم سنگ در بین انواع عایق های صوتی و حرارتی پر فروش ‌ترین محصول می باشد. این نوع از پشم سنگ مصارف صنعتی نیز دارد. به دلیل دارا بودن خاصیت آکوستیکی پشم سنگ، از آن در استودیو ها نیز استفاده می شود البته استفاده از پشم سنگ به منظور جلوگیری از صدا در ساختمان ‌سازی نیز مرسوم است.

پشم سنگ دانسیته ۵۰ سپاهان ۵ سانت پانلی 

باملات عرضه انواع پشم سنگ دانسیته ۵۰

باملات نمایندگی انحصاری فروش پشم سنگ دانسیته ۵۰ با ارائه فهرست قیمت عایق ها در وب سایت خود این امکان را برای مشتریان فراهم می‌ کند تا به صورت روزانه قیمت تمام محصولات این مجموعه را رصد کنند و با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایند. باملات انواع محصولات خود را دسته بندی نموده تا خریداران بتوانند پس از ورود به سایت محصول مورد نظر خود را بیابند و قیمت ‌های آن را با سایر قیمت های موجود در بازار مقایسه کنند. یکی دیگر از مزایای مراجعه به سایت باملات استفاده از مشاوره و نظرات کارشناسی متخصصان ما می باشد. خریداران می‌ توانند برای استعلام قیمت پشم سنگ و سفارش محصول مورد نظر خود با شماره های باملات عرضه انواع پشم سنگ دانسیته ۵۰ تماس بگیرند و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. پشم سنگ دانسیته ۵۰ به صورت تخته ای نیز تولید می شود و در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه به دنبال یک عایق صوتی حرارتی مطلوب هستید تا بتوانید از هدر رفت انرژی جلوگیری کنید، تماس با نمایندگی فروش انواع پشم سنگ با ملات بهترین گزینه برای شما است.

نوشتن دیدگاه