تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ پتویی یا ایزوبلانکت

پشم سنگ (Rockwool یا Mineralwool) به طور کلی در دسته عایق های حرارتی و صوتی قرار دارد که به آن پشم معدنی نیز گفته می شود. یکی از انواع پرکاربرد پشم سنگ، نوع پتویی آن است که به ایزوبلانکت نیز معروف است و یک عایق حرارتی کاربردی محسوب می شود. در تولید پشم سنگ پتویی بعد از این که الیاف معدنی را منسجم نمودند با استفاده از توری های مرغی که جنس آن ها از گالوانیزه گرم است و خاصیت ضد زنگ دارد، دوخت می شود. چشمه های تور مرغی استفاده شده در دوخت عایق پشم سنگ پتویی دارای ابعاد یک و سه چهارم اینچ می باشد. ایزوبلانکت ها در دو نوع یک طرف فویل و یک طرف توری و یا دو طرف توری تولید و به بازار عرضه می شوند.

عایق پشم سنگ پتویی

ویژگی های عایق پشم سنگ پتویی

از جمله ویژگی های پشم سنگ پتویی که نوع کاربری آن را تعیین می کند، می توان به مواردی از جمله: غیر قابل احتراق بودن، انعطاف پذیری بالا، جاذب صوت، مقاومت در برابر حرارت، جذب رطوبت کم، پیشگیری از رشد قارچ، دارار قابلیت بازیافت، تولید شده از مواد معدنی طبیعی و عاری از CFC ، HCFC
از مشخصات فنی پشم سنگ پتویی می توان به این موارد اشاره نمود: دانسیته 80 تا 160 کیلوگرم بر مترمکعب، طول 300 تا 600 سانتیمتر، ایزوبلانکت با عرض 100 و 120 سانتیمتر تولید می گردد. ضخامت عایق پشم سنگ پتویی بین 25 تا 100 میلی متر می باشد و این محصول در بسته بندی به صورت شرینگ عرضه می شود.

ویژگی های عایق پشم سنگ پتویی

قیمت عایق پشم سنگ پتویی ایزوبلانکت

از پشم سگ پتویی در صنایع مختلفی مثل صنایع فولاد، نفت و گاز، نیروگاه ها و صنایع پتروشیمی و همچنین در پالایشگاه ها برای عایق کاری سطوح منحنی و مسطح استفاده می شود. همچنین این پشم سنگ ها در عایق کاری لوله هایی که قطر بالایی دارند، گرم خانه ها، کوره ها، دیگ بخار، مخازن و تانک ها، دودکش های با ارتفاع زیاد، شیرها و داکت ها و مواردی از این قبیل، استفاده می شود. با توجه به کاربرد بالای پشم سنگ پتویی می توان گفت این محصول دارای قیمتی مناسب و به صرفه از نظر اقتصادی است. شما عزیزان می توانید عایق پشم سنگ پتویی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از باملات تهیه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره ایزوبلانکت با مشاورین باملات تماس حاصل نمایید.

نوشتن دیدگاه