تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ تخته ای سپاهان

پشم سنگ ها نوعی از عایق های حرارتی و صوتی می باشند که عمده مواد مصرفی در تولید آن ها، سنگ می باشد. پشم سنگ ها در مدل های مختلف طراحی و تولید شده اند که هر کدام ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی دارند. لازم به ذکر می باشد که پشم سنگ ها توسط برند های مختلف تولید شده اند که در بین آن ها پشم سنگ سپاهان اصفهان یکی از پشم سنگ های بسیار محبوب و با کیفیت است که رضایت همگان را در پی داشته است. در این صفحه از باملات قصد داریم به معرفی پشم سنگ سپاهان اصفهان بپردازیم و همچنین ویژگی های آن ها، قیمت و .... را بیان خواهیم کرد. 

پشم سنگ سپاهان

پشم سنگ سپاهان چگونه تولید می شود

پشم سنگ سپاهان از مواد مذاب تولید می شوند. به عبارت دیگر این پشم سنگ از سنگ های بازالت تولید می شوند. عایق های صوتی و حرارتی نامبرده از فیبر های پرزدار سنگ بازالت تولید شده اند که به روش های منحصر به فرد فشرده می شوند و از آن ها جهت تولید انواع پشم سنگ ها استفاده می شود. برای تولید پشم سنگ ها باید مراحل مختلف و گوناگونی را پشت سر گذاشت. ناگفته نماند که مراحل مورد نیاز جهت تولید پشم سنگ تخته ای اصفهان نسبت به پشم سنگ های فله ای سپاه اصفهان گسترده تر و پیچیده تر است. برای تولید انواع پشم سنگ سپاه اصفهان باید مراحلی چون تامین سنگ، ذوب سنگ ها، تهیه فیبر های رشته ای بلند، خنک سازی رشته های گداخته شده، ترکیب آن ها با سایر مواد، شکل دهی و .... طی شود. به عبارت دیگر برای تولید انواع پشم سنگ سپاهان اصفهان باید ماده مصرفی را تامین کرد. برای تولید این نوع عایق های حرارتی به سنگ بازالت نیاز است، در نتیجه اولین مرحله مربوط به تامین سنگ بازالت می باشد. در مرحله بعد باید سنگ های تامین شده را حرارت داد تا به خوبی ذوب شوند. برای انجام این کار باید سنگ ها را در کوره های مخصوص با حرارت بسیار زیاد حرارت داد تا به مرور زمان ذوب شوند.

پشم سنگ سپاهان اصفهان

سنگ های ذوب شده و مواد مذاب به دست آمده در دستگاه های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع دستگاه ها به تولید رشته های بلند اقدام می کنند. دستگاه های مصرفی مواد مذاب را تحت فشار های قوی مورد استفاده قرار می دهند. بعد از تولید رشته های بلند نوبت به خنک سازی آن ها می رسد. در این مرحله باید رشته ها را در کوره های مخصوص سرد کرد و سپس مورد استفاده قرار داد. در این مرحله به رشته های تولید شده افزودنی های لازم جهت افزایش استحکام و خاصیت چسبندگی اضافه می شود و در نهایت توسط دستگاه های مخصوص فشرده می شوند. توجه کنید که این مرحله برای تولید پشم سنگ تخته ای سپاهان اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت برای تولید پشم سنگ های فله ای نیازی به شکل دهی و فرم دهی آن ها نمی باشد. در این مرحله رشته ها و فیبر های پرزدار تولید شده متناسب با نوع پشم سنگ شکل داده می شوند و وارد مرحله روکش شدن ، شکل پذیری و بسته بندی می شوند.

پشم سنگ های لحافی سپاهان اصفهان

پشم سنگ های لحافی نمونه دیگری از انواع پشم سنگ ها می باشند. این نوع عایق ها به دو صورت روکش دار و بدون روکش تولید شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. روکش به کار رفته در برخی از آن ها آلومینیومی بوده و روکش برخی دیگر از کاغذ کرافت می باشد. توجه کنید که در یک طرف از این نوع عایق توری های منحصر به فردی تعبیه شده است.

پشم سنگ های لحافی سپاهان اصفهان  

پشم سنگ سپاهان اصفهان فله ای

یکی دیگر از پشم سنگ های تولید شده توسط برند اصفهان سپاهان، پشم سنگ های فله ای می باشند. این نوع پشم سنگ ها به صورت کیلویی به فروش می رسند و دارای شکل و یا ظاهر منظمی نمی باشند. این نوع عایق ها به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند و چگالی مختلف و متنوعی دارند که میزان آن به فشار محیط بستگی دارد. پشم سنگ خام فله ای سپاهان اصفهان اغلب بین دو جداره مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با پشم سنگ تخته ای سپاهان اصفهان

پشم سنگ های تخته ای نمونه ای از پشم سنگ ها می باشند که به صورت تخته ای تولید می شوند. این نوع عایق های حرارتی و صوتی موارد مصرف مختلفی دارند که می توان از آن ها در سقف ساختمان ها و منازل برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی در دیوار ها و جداره های ساختمان جهت عایق بندی صدا و حرارت و ... اشاره کرد. لازم به ذکر می باشد که این نوع پشم سنگ ها را می توان برای عایق بندی سردخانه ها، عایق بندی سوله و .... مورد استفاده قرار داد.

آشنایی با پشم سنگ تخته ای سپاهان اصفهان  

قیمت پشم سنگ سپاهان اصفهان

قیمت پشم سنگ های تولید شده توسط برند سپاهان اصفهان بسیار مناسب می باشد و کیفیت این نوع پشم سنگ ها بی نظیر است به عبارت دیگر قیمت پشم سنگ سپاهان اصفهان نسبت به کیفیت بالا و عملکرد فوق العاده آن ها، بسیار مناسب است. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی پشم سنگ سپاهان اصفهان تاثیر گذار می باشد که می توان به کیفیت آن ها، جنس مواد استفاده شده در ساختار آن ها، نوع پشم سنگ، متراژ آن، محل خرید، نوع خرید و .... اشاره کرد. توجه کنید که کیفیت پشم سنگ ها با قیمت آن ها رابطه مستقیم دارد. هر چقدر متراژ و یا حجم پشم سنگ خریداری شده بیشتر باشد، قیمت نهایی آن ها نیز بیشتر خواهد بود. پشم سنگ های سپاهان اصفهان که توسط نمایندگی های معتبر این برند ارائه می شود، قیمت مناسب تری خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه