تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ ایران

شاید تا به حال با کلمه پشم سنگ رو به رو نشده باشید. در اینجا قصد داریم به معرفی پشم سنگ بپردازیم و همچنین انواع پشم سنگ را بیان کنیم. مرکز معتبری تحت عنوان پشم سنگ ایران وجود دارد که به تولید و فروش انواع پشم سنگ مشغول است. پشم سنگ شبیه به پشم شیشه می باشد، در حقیقت این نوع ماده مانند پشم شیشه از فیبر های پرزدار سنگ تشکیل شده است که به عنوان عایق حرارتی و صوتی از آن یاد می شود. این نوع عایق در مدل های مختلف و متنوع تولید شده است. لازم به ذکر است که این نوع عایق حرارتی و صوتی دارای حجم های مختلفی می باشد به عنوان مثال پشم سنگ با حجم 120، با عنوان پشم سنگ دانسیته 120 شناخته می شود. در ادامه این مطلب از باملات قصد داریم به معرفی یکی از معتبرترین برندهای این نوع عایق حرارتی بپردازیم.

پشم سنگ ایران

پشم سنگ ایران و کیفیت آن 

پشم سنگ ایران یکی از مراکز و یا کارخانه های تولید پشم سنگ های با کیفیت و مرغوب می باشد. این کارخانه یکی از کارخانه های مطرح و به نام در ایران است که به تولید انواع پشم سنگ های مرغوب پرداخته است. این کارخانه چندین دهه است که انواع پشم سنگ ها مانند پشم سنگ های فله ای، پشم سنگ های تخته ای، پشم سنگ های ملحفه ای و .... را بر اساس استاندارد های جهانی و همچنین با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می کند. پشم سنگ ایران برند کاملا محبوب و شناخته شده است که به دلیل کیفیت بالا رضایت همگان را در پی داشته است.

نمایندگی پشم سنگ ایران 

کارخانه و یا شرکت پشم سنگ ایران در نقاط مختلف کشور و در شهر های مختلف کشور نمایندگی دارد به عبارت دیگر این کارخانه با نمایندگی های متعدد و گوناگونی در سطح کشور همکاری می کند و محصولات خود را به صورت مستقیم در اختیار نمایندگی ها قرار می دهد. محصولات ارائه شده توسط نمایندگی های مجاز در سطح کشور کیفیت بی نظیری دارند و مستقیم از کارخانه پشم سنگ ایران ارسال می شود، در نتیجه کیفیت بی نظیر و قیمت عالی دارند. باملات از نمایندگی های پشم سنگ ایران در مرکز کشور است که محصولات این برند را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.

نمایندگی پشم سنگ ایران   

قیمت پشم سنگ ایران 

قیمت انواع پشم سنگ های ایران مانند پشم سنگ فله ای، پشم سنگ تخته ای و .... با توجه به کیفیت بی نظیری که دارند، بسیار مناسب می باشند به عبارت دیگر قیمت پشم سنگ ایران بسیار مناسب بوده و توانسته جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص دهد. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی پشم سنگ های ایران بستگی دارد که می توان به کیفیت آن ها، جنس پشم سنگ ها، نوع پشم سنگ مورد نظر، نحوه خرید، محل خرید و .... اشاره کرد. عوامل موثر در قیمت پشم سنگ ایران عبارت است از: یکی از عوامل موثر در قیمت نهایی پشم سنگ های ایران، کیفیت آن ها و جنس مواد استفاده شده در ساختار آن ها می باشد. در حقیقت هر چقدر جنس و کیفیت مواد استفاده شده بهتر باشد، قیمت نهایی پشم سنگ های تولید شده بیشتر خواهد بود. توجه کنید که از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی پشم سنگ ها، نوع آن ها می باشد به عنوان مثال برخی از پشم سنگ ها به صورت روکش دار تولید می شوند، که قیمت آن ها نسبت به پشم سنگ های بدون روکش گران تر می باشد. البته توجه کنید که جنس روکش در قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار خواهد بود. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نهایی پشم سنگ ها، نوع خرید آن ها می باشد. در حقیقت خرید پشم سنگ به صورت عمده از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد. به عبارت دیگر با خرید عمده عایق های نامبرده، هزینه کمتری باید پرداخت کنید. محل خرید نیز می تواند در قیمت انواع پشم سنگ های ایران موثر باشد. محصولات ارائه شده توسط نمایندگی های معتبر پشم سنگ ایران قیمت مناسبی تری نسبت به سایر مراکز فروش دارند.

قیمت پشم سنگ ایران   

کاتالوگ پشم سنگ ایران 

برای خرید انواع محصولات پشم سنگ ایران می توانید کاتالوگ محصولات تولید شده توسط این برند را مشاهده کنید. توجه کنید که این کارخانه برای رفاه حال مشتریان خود کاتالوگ محصولات خود را تهیه کرده است و در آن به معرفی محصولات خود پرداخته است که مشتریان عزیز می توانند با بررسی این کاتالوگ برای انتخاب عایق های حرارتی و صوتی مورد نظر اقدام کنند. ناگفته نماند که این شرکت شرایط خرید غیر حضوری را فراهم کرده است برای این کار تنها کافی است از سایت معتبر این مرکز و یا نمایندگی های معتبر آن در سراسر کشور استفاده کنید و بعد از بررسی محصولات، برای ثبت سفارش آن ها اقدام کنید.

کاتالوگ پشم سنگ ایران   

معرفی برخی از انواع پشم سنگ ایران

پشم سنگ لحافی یکی از عایق های حرارتی و صوتی است که در یک طرف آن ها توری هایی مخصوص در نظر گرفته شده است. این نوع عایق حرارتی و صوتی در دو نوع روکش دار و بدون روکش تولید می شود که جنس روکش های به کار رفته در آن ها ممکن است از آلومینیوم و یا کاغذ کرافت باشد که موارد مصرف هر کدام از آن ها با هم متفاوت خواهد بود. پشم سنگ تخته ای نمونه دیگری از پشم سنگ ها می باشند که به صورت تخته ای تولید شده اند. از این نوع عایق ها برای عایق کاری در سقف های ساختمان، دیوار های ساختمان ها، عایق کاری در سردخانه ها و .... استفاده می شود.

نوشتن دیدگاه