تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ دانسیته 200

پشم سنگ دانسیته 200 یکی از عایق های مناسب برای بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هدر رفت منابع طبیعی است. پشم سنگ هم به عنوان عایق حرارتی و هم عایق صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید محصولی به نام پشم سنگ، از الیاف طبیعی و معدنی استفاده می ‌شود که بسیار با طبیعت سازگار هستند. این محصولات برای سلامتی انسانی ضرری ندارند، به ریه آسیب نمی رسانند و به راحتی قابل نصب هستند. پشم سنگ دانسیته 200 از روغن های مخصوص برای فرم دادن راحت به پشم سنگ و سنگ بازالت تهیه می شود. مقاومت پشم سنگ در برابر گرما و سرما بسیار بالا است. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود و قیمت انواع مختلف آن متفاوت است.

پشم سنگ دانسیته 200

پشم سنگ دانسیته 200Kg/m3 

پشم سنگ با مشخصات مختلف برای کاربرد های متفاوتی استفاده می شود. به طور مثال پشم سنگ های دارای دانسیته های متفاوت مانند، ۱۵۰، ۸۰، ۵۰، ۱۲۰، ۲۰۰ تولید می ‌شوند. هر چه میزان دانسیته پشم سنگ بیشتر باشد، موجب سفت شدن آن می‌ شود و اصطلاحا به آن پشم سنگ تخته ای می گویند. معمولاً ضخامت پشم سنگ های تخته ای از ۲ تا ۵ سانتی متر متفاوت است. پشم سنگ تخته ای نسبت به سایر عایق های صوتی و حرارتی بازدهی بهتری دارد. این محصول به دلیل دارا بودن ضریب انتقال حرارتی پایین و قدرت عایقی بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه ما عرضه کننده پشم سنگ دانسیته Kg/m3200 است.

پشم سنگ دانسیته 200Kg/m3 

تخته ای فروشگاه عایق ایران ضخامت 5cm بسته 4 عددی 2.88 متر مربع

این عایق حرارتی صوتی به صورت تخته ای و با ابعاد مختلف به بازار عرضه می شود.پشم سنگ دانسیته 200Kg/m3 تخته ای فروشگاه عایق ایران ضخامت  5cm بسته 4 عددی 2.88 متر مربع، در برابر حرارت و آتش ایستایی بالایی دارد. به زبان ساده تر پشم سنگ دچار آتش سوزی نمی شود و در برابر آتش به عنوان محافظ عمل می‌ کند. اگر سازه ها و ساختمان های فلزی دچار آتش سوزی شوند به علت حرارت بالا مقاومت مکانیکی خودشان را از دست می ‌دهند و نرم می‌ شوند. همین امر سبب ریزش ساختمان می‌ شود. استفاده از پشم سنگ برای عایق کاری ستون ها می تواند چنین مشکلاتی را برطرف کند. از جمله مزایای استفاده از پشم سنگ می توان به ویژگی های بیولوژیکی پشم سنگ، سازگاری بالا با محیط زیست، سازگاری با بهداشت و سلامت انسان، رسانایی حرارت، ایستایی و مقاومت بالا در برابر حرارت، قابلیت رسانایی، دفع آب، دوام بالا و ویژگی های کاهش صدا اشاره کرد. پشم سنگ در انواع رولی، پانلی، توری و لوله ای وجود دارد. پشم سنگ تخته ای یا پانلی با ضخامت ۵ سانتی متر بیشترین استفاده را برای عایق کاری دارد. بعضی از انواع پشم سنگ های تخته ای به صورت فویل دار یا بدون فویل برای کاهش هدر رفت انرژی به عنوان عایق صوتی و حرارتی در دیوار های ساختمان استفاده می شوند. شما می توانید این پشم سنگ پر کاربرد را از ما بخرید. با ملات عرضه کننده پشم سنگ دانسته 200 است. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان با ملات در ارتباط باشید.

 

نوشتن دیدگاه