تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ملات آماده کاشی کاری

وقتی صحبت از ملات آماده کاشی کاری است یعنی برای استفاده از آن فقط نیاز به آب است! این روز ها ساخت و ساز گسترده تر از قبل دنبال می شود و مصالحی که برای ساخت و ساز استفاده می شود باید کیفیت بیشتری به نسبت گذشته داشته باشد. بررسی ها اینطور نشان می دهد که ملات های سنتی کارایی و سرعت لازم در اجرا را ندارند. بنابراین لزوم استفاده از انواع ملات های آماده بیش از پیش مطرح است.

معرفی ملات آماده کاشی کاری

ملات آماده کاشی کاری به صورت بسته بندی شده در اختیار شما قرار است. این محصول در بسته های 2 الی 50 کیلویی بسته به سطح نیاز شما عرضه می شود. ترکیب به کار رفته در ملات آماده کاشی کاری شامل سیمان خاکستری، پودر سنگ و سنگ هایی با دانه بندی مشخص است. از دستگاه های مکانیزه صنعتی برای ساخت ملات آماده کاشی کاری استفاده می شود و سپس عملیات پاکت زنی صورت می گیرد. این محصول نیاز به هیچ ترکیب اضافی ندارد و تنها با آب ترکیب و برای استفاده آماده می شود.
نسبت اختلاط ملات آماده کاشی کاری بسیار دقیق و استاندارد مشخص است و از این ملات به عنوان ملات چسباننده سرامیک کف و بند کشی کاشی نیز استفاده می شود. این ملات برای مصارف عمومی و حتی تعمیرات نیز مناسب است.
ملات آماده کاشی کاری به صورتی تولید شده است که دخالت نیروی انسانی برای آن به حداقل رسیده و سبب می شود که پرت مصالح به حداقل برسد. این ملات برای حمل و نقل در بخش های مختلف کارگاه ها استفاده می شود. محتویات داخل کیسه با آب ترکیب شده و به صورت همگن اجرا می شود. در هر بار مصرف نیاز است که ملات به میزان کافی ساخته شود. در واقع زمانی که ملات سفت شد دیگر نیاز به آب برای آن نخواهد بود.
موضوعی که در خصوص ملات آماده کاشی کاری وجود دارد اینکه نباید به صورت مستقیم با پوست دست برخورد داشته باشد. نیاز به استفاده از دستکش مناسب برای ملات بوده و همینطور نیاز به اندودکاری مخصوص است و سرعت کار باید به دقت اجرا و مشخص شود.
زمان مناسب برای استفاده از ملات بین 1 الی 2 ساعت در نظر گرفته شده است و بهترین دمای محیط بین 10 الی 35 درجه سانتیگراد است. بررسی ها نشان می دهد که ماندگاری این محصول برای محیط خشک در حدود 6 ماه اعلام شده است. میزان مصرف آن نیز به مقدار 1.4 کیلوگرم در متر مربع است و البته که برای اندود کاری بین 2 الی 5 میلیمتر اجرا می شود.

معرفی ملات آماده کاشی کاری   

انواع ملات آماده کاشی کاری

ملات آماده کاشی کاری در سبک های مختلف عرضه می شوند. یکی از مدل های پر طرفدار از این محصول حاوی ماده تینست است که برای پروژه های داخلی و خارجی اجرا می شود. این ملات مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد و دچار کپک زدگی نمی شود. تینست های آماده معمولاً قیمت گرانتری به نسبت مدل های پودری خشک دارند. ملات آماده کاشی کاری تینست برای حمام و رختکن و آبدارخانه ها استفاده می شود. خوبی این محصول هموارسازی سطوح نامیزان است به طوری که تا حد زیادی تعادل ایجاد می کند و رطوبت روی آن تاثیر نمی گذارد. این محصول برای کاشی و سرامیک و دیوار و همینطور سقف و کف وان نیز استفاده می شود.
مصطکی به نوعی چسب یا ملات آماده گفته می شود که مشهور به چسب ارگانیک است. این چسب برای کاشی آشپزخانه و نشیمن و یا هر مکان خشک دیگری مناسب است. در واقع مصطکی نوعی چسب اکریلیک است که بر پایه آب ساخته شده است و در برابر رطوبت و حرارت مقاومت زیادی ندارد. استفاده از این نوع ملات آماده کاشی کاری آسان است اما نباید انتظار زیادی از آن داشت.
ملات اپوکسی که در مدل های صمغ و سفت کننده و همینطور پودر عرضه می شود قدرت زیادی داشته و برای کاشی کاری بی نظیر است. مقاومت این جنس از ملات آماده کاشی کاری در برابر آب بسیار بالا بوده و نیاز به لاتکس ندارد.
ملات آماده کاشی کاری اپوکسی قابلیت فشرده سازی بالایی دارند و برای سنگ های صمغی خوب چسبناک هستند. این ملات از نظر شیمیایی بسیار مقاوم است و قیمت نسبت گرانی دارد. کار با ملات آماده کاشی کاری اپوکسی نیاز به تخصص دارد چون سریعاً سفت می شود و فرصت برای تغییر موقعیت به شما نخواهد داد.

انواع ملات آماده کاشی کاری   

کار با ملات آماده کاشی کاری آسان است؟

کار با ملات آماده کاشی کاری بسیار آسان است به این ترتیب که نیاز است ملات را در یک ظرف مشخص ریخته و با آب ترکیب کنید تا به قوام لازم برسد. دقت داشته باشید که این ترکیب باید به صورتی باشد که بتوانید برای کاشی کاری از ان استفاده کنید در غیر این صورت مشکلات زیادی برای شما ایجاد می شود.
ملاتی که به صورت آماده استفاده می شود به سرعت اجرای کار بیشتر کمک می کند و سبب انعطاف پذیری بیشتر کار می شود. معمولاً ملات های آماده از نظر انعطاف پذیری بسیار عالی هستند و برای سطوح مختلف اجرا می شوند. از ملات آماده کاشی کاری برای سطح ناصاف نیز استفاده می شود و نیاز به تخصص زیادی ندارد.

کار با ملات آماده کاشی کاری آسان است؟   

خرید اینترنتی ملات آماده کاشی کاری

در خرید اینترنتی ملات آماده کاشی کاری هزینه زیادی پرداخت نمی کنید. می توانید به سادگی و تنها با چند کلیک شرایط خرید ملات آماده کاشی کاری را فراهم سازید. دقت کنید که معمولاً ملات های کاشی کاری از نظر سبک اجرا متفاوت هستند. برخی نیاز به روان سازی دارند و برخی نیز به صورت آب گریز طراحی شده اند به این ترتیب می توانید به سادگی خرید اینترنتی مناسبی داشته باشید. یک نکته مهم در خصوص ملات آماده کاشی کاری این است در خرید اینترنتی شما نیاز به حضور فیزیکی ندارید و به سادگی می توانید محصول خود را طبق آدرسی که اعلام کرده اید تحویل بگیرید.
 به طور کلی در ساخت و سازها مشخص شده است که این ملات ها از نظر سطح اجرا بهترین اعتبار را به همراه دارند. بهتر است که در خرید این محصول سطح نیاز خود را بسنجید.

برای خرید ملات آماده کاشی می توانید با ما در باملات در ارتباط باشید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی ب سوالات شما هستند و شما را برای یک خرید ایمن و مطمئن همراهی می کنند.

نوشتن دیدگاه