تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ملات آماده لیکا

ملات آماده لیکا هم وزن سبکی دارد و هم عایق خوبی در برابر حرارت و صوت است و سبب می شود که سرعت کار دو برابر شود. این ملات از کیفیت بالایی برخوردار است و توانسته سطح اجرایی بی نظیری را فراهم آورد.

معرفی ملات آماده لیکا

این محصول عایق خوبی در برابر حرارت و صوت محسوب می شود و توانسته پل های حرارتی درون لایه ملات را به خوبی حذف نماید. اینطور که بررسی ها نشان می دهد فرمولاسیون اجرایی در ملات آماده لیکا به صورتی است که هیچ نوع مواد آلی و زیان آوری در آن استفاده نشده است و میزان افت اسلامپ بسیار کمی دارد. در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که این ملات ها قابلیت اجرا در پروژه های دشوار ساختمانی را داشته و سبب حذف پرتی می شوند.
ترک هایی که در این نوع ملات ها دیده می شود بسیار کم است و سطح مقاومت خوبی برای آن گزارش شده است. شرایط عمل آوری ملات آماده لیکا بسیار عالی است و میزان تخلخل داخلی آن زیاد گزارش شده است. این محصول بسیار همگن بوده و کارپذیری مناسبی برای آن ارائه شده است. به طور کلی این ملات ها وزنی به میزان نصف ملات مورد استفاده در ساختمان دارد.
زمانی که جرقه تولید ملات آماده لیکا زده شده هیچ کس فکرش را نمیکرد که این محصول از هدر رفت ملات جلوگیری نماید. به طور کلی این محصول برای عایق سازی ملات بنایی گزینه خوبی است و یک پل حرارتی بی نظیر محسوب می شود. این ملات ها مقاومت حرارتی خوبی برای دیوارهای خارجی هستند که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.
وقتی از ملات آماده لیکا نیاز به متخصص ناظر نخواهد بود و به طور کلی نسبت به سایر شرایط موقعیت خوبی فراهم می سازد. شرایط بسته بندی ملات آماده لیکا بسیار خوب است به طوری که می توان آن را به کارگاه های ساختمانی دیگر و سایر طبقات نیز منتقل ساخت. دقت کنید که این محصول از نظر هزینه مقرون به صرفه است و سطح سبک سازی آن حرفه ای گزارش شده.

معرفی ملات آماده لیکا   

قیمت ملات آماده لیکا

بیشترین فروش ملات آماده لیکا در قالب ملات بنایی است. ملات های بنایی برای رگ چینی آجر و بلوک استفاده می شوند این ملات ها مشکل ملات های سنتی قدیمی را ندارند به طوری که پل حرارتی لازم را اجرا کرده و هدر رفت انرژی برای این محصول نیز دیده نمی شود. این محصول از نظر قیمت مناسب است و در خریدهای اینترنتی از طریق سایت به خوبی اجرا می شود.
ملات پلاستر در دو سبک سفید و خاکستری اجرا می شود و به صورت نرم و درشت عرضه شده که طبق نیاز مشتری گزینه مورد نظر انتخاب می شود. ترکیبات ملات آماده لیکا پلاستر بسیار عالی است به طوری که در برای مکان های گرم اجرا شده و دچار ترک نمی شود. دقت داشته باشید که در این محصول از سبکدانه های لیکا استفاده شده است و برای اجرا فقط نیاز به مقداری آب اضافی برای ملات است.
شما می توانید این ملات و همچنین انواع ملات های آماده را از طریق سایت باملات خریداری کنید. کارشناسان فروش ما به شما کمک می کنند تا با خرید ملات آماده لیکا با قیمت مناسب در هزینههای ساختمان سازی خود صرفه جویی کنید.

قیمت ملات آماده لیکا   

طریقه استفاده از ملات آماده لیکا

ملات های لیکا معمولاً در بسته بندی 25 لیتری تهیه می شود. البته بسته بندی دیگری نیز برای این ملات وجود دارد که در طرح فروش جدید از آن رونمایی می شود. به طور کلی طریقه استفاده از ملات آماده لیکا به این صورت است که باید با 6 الی 8 لیتر آب ترکیب شده و مورد استفاده قرار بگیرد. میزان ملات مورد استفاده معمولاً برای هر متر مربع بلوک چینی با ضخامت لایه 1.5 الی 2 سانتی متر ارزیابی می شود. اگر دیوار شما 20 سانتی بود می بایست 1.2 کیسه از ملات آماده لیکا را استفاده کنید و برای دیوارهای 15 سانتی یک کیسه ملات کفایت می کند.
دیوارهای 10 سانتی با بلوک لیکا نیز به میزان 0.8 کیسه ملات نیاز دارد و گاه نیز مقدار کمتر از این کفایت می کند.
دقت شود که ضخامت لایه ای که استفاده می کند و نحوه اجرا نیز مهم است و باید میزان پرتی را محاسبه نمایید. به طور کلی میزان مورد نیاز ملات آماده لیکا برای هر متر مربع سنجیده می شود و روش های سنتی و پاششی برای آن اجرا می شود.
در صورتی که بخواهید از ملات آماده لیکا برای منطقه بسیار گرمسیر یا بسیار سردسیر استفاده کنید و ضخامت اجرایی 3.5 سانتی متر باشد به میزان 1.5 کیسه کفایت می کند. از سوی دیگر اگر قرار باشد که ملات پلاستر به ضخامت 2.5 سانتی متر اجرا شود، یک کیسه کافی است و در صورتی که ضخامت 1.5 سانتی متر مدنظر باشد باید از 0.8 کیسه استفاده شود و در هر صورت باید این موارد به دقت اجرا شود. ضخامت کم برای مناطق معتدل مناسب است.

طریقه استفاده از ملات آماده لیکا   

مزایای ملات آماده لیکا

یکی از مهمترین مزایای ملات آماده لیکا، عایق صوتی بودن آن است در واقع مصالح جاذب سر و صدا کمک می کنند که امواج صوتی موجود سرشکن شوند در این زمینه میزان بازتاب صوت به حداقل می رسد. از سوی دیگر این محصول نوعی عایق حرارتی است به طوری که سطح تخلخل بالایی دارد و رسانایی ناچیزی برای دانه های موجود در ملات آماده لیکا دیده می شود. این رویکرد سبب شده تا این محصول نوعی عایق حرارت باشد.

نوشتن دیدگاه