تماس با ما: 09128720390
ما را دنبال کنید:
ملات گچ و سیمان

یکی از پرکاربردترین ملات هایی که در ساخت و ساز ساختمان ها و سازه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، ملات گچ و سیمان است. ترکیب این دو مواد با آب با نسبت های مشخص، تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی دارد. این ملات باید یکنواخت و همگن باشد تا بتواند اثربخشی بیشتری داشته باشد. ملات گچ و سیمان یکی از قوی ترین و محکم ترین انواع ملات ها محسوب می شود و می تواند در برابر شرایط جوی مانند سرما، گرما، باد، باران و ... استحکام و مقاومت بالایی از خود نشان دهد به همین دلیل از این ملات در مواردی که مصالح در فضای باز قرار دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح ساختمانی با استفاده از یک ملات مناسب در کنار هم قرار می گیرند و به یک سطح یکنواخت تبدیل می شوند. برخی از اجزای ساختمان و سازه ها با استفاده از انواع ملات می توانند شکل داده شوند. فضای خالی بین قطعات نیز با استفاده از ملات پر می شود. در واقع بدون یک ملات مناسب که با ترکیب های مشخص و با استفاده از متریال های درجه یک با هم مخلوط شده باشند نمی توان یک بنای محکم و حتی زیبا داشت. انواع ملات های آماده در باملات با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه شده است.

کاربرد ملات گچ و سیمان

گچ به عنوان یکی از اولین مصالحی است که به عنوان ملات در صنعت ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته است. گچی که برای ملات از آن استفاده می شود از سنگ گچی است که آن را از معادن استخراج می کنند. این سنگ گچ بعد از حرارت یا به اصلاح پخته شدن، آسیاب می شود و می توان از آن به عنوان ملات استفاده کرد. برای افزایش زمان گیرایی ملات، می توان به گچ، سیمان را نیز اضافه کرد. مخلوط کردن گچ و سیمان با نسبت های ثابت از نظر مقاومت و فشار مورد ارزیابی قرار گرفته اند و تاثیر آن در گیرایی و استحکام به وضوح مشخص شده است. در این آزمایش در ملاتی که با گچ درست می شود با ثابت نگه داشتن میزان آب و اضافه کردن سیمان، مشاهده شد که مقاومت فشاری آن تا حد بسیاری بالا می رود. از ملات گچ و سیمان در موارد بسیاری استفاده می شود اما عمده استفاده این ملات برای استفاده در نمای ساختمان ها است. ترکیب گچ با سیمان سفید برای در کنار هم نگه داشتن مصالح مورد استفاده در نما مانند سنگ و سرامیک بسیار گزینه مناسبی است. استفاده از ملات گچ و سیمان سیاه یا سیمان خاکستری برای مواردی مانند دوغاب و بند کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد ملات گچ و سیمان  

ملات گچ و سیمان آماده

خوشبختانه امروزه ملات های آماده در بازار موجود هستند و برای ترکیب یک نوع ملات لازم نیست که به خرید متریال های موجود در ملات اقدام کنید. از آن جایی که مخلوط کردن ملات و ترکیب آن ها توسط استادکار انجام می شود و این امر ممکن است برای افراد دیگر مشکل باشد می توان این مخلوط را بهترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت به صورت آماده تهیه نمود. شرکت باملات یکی از حرفه ای ترین گروه های ساخت ملات را داراست که به تولید انواع ملات آماده اقدام نموده اند. ملات گچ و سیمان یکی از انواع ملات است که توسط گروه های حرفه ای تولید و در بهترین نوع کیفی به دست مشتری می رسد.

خرید ملات گچ و سیمان آماده

با مراجعه به سایت باملات می توان از خدمات و محصولات این شرکت آگاه شد. انواع ملات آماده از برند های مطرح و با کیفیت از محصولاتی که می توانید در این سایت به صورت آنلاین سفارش دهید. حجم مورد نظر از ملات گچ و سیمان توسط خریدار تعیین و توسط شرکت ثبت سفارش می شود. در صورت ثبت سفارش می توان در کمترین زمان ممکن حجم ملات گچ و سیمان را در محل مورد نظر تحویل گرفت. استفاده از ملات آماده می تواند علاوه بر صرفه جویی در وقت خریدار باعث تسریع در عملیات ساخت و ساز نیز بشود. ملات های آماده دارای برند های متفاوتی هستند و توسط شرکت های متعددی تولید می شوند. در صورتی که از یک برند معتبر برای خرید ملات گچ و سیمان استفاده شود می توان از کیفیت نهایی محصول و دوام آن مطمئن بود.

خرید ملات گچ و سیمان آماده

قیمت ملات گچ و سیمان

از آن جایی که ملات های آماده از متریال های اولیه ای مانند گچ و سیمان تهیه می شوند پس قیمت ملات آن ها نیز متاثر از قیمت این دو متریال است. با توجه به عدم ثباتی که در قیمت سیمان و گچ وجود دارد و نوساناتی که به صورت روزانه در قیمت این دو محصول وجود دارد برای استعلام از قیمت نهایی ملات گچ و سیمان می توان به سایت اینترنتی شرکت باملات مراجعه کرد. در این سایت قیمت انواع ملات آماده در کمترین مقاطع زمانی به روز رسانی می شود. خریداران می توانند جهت استعلام قیمت و آگاهی از موارد دیگر قبل از خرید با کارشناسان و مشاوران این شرکت مشورت کنند.