تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:

افشار که از معتبر ترین کارخانه های ساخت و تولید ماستیک، چسب، یووی و.. در سطح کشور است، محصول های بسیار متنوعی تولید می کند. ژیلکس افشار یکی از پرکاربرد ترین و پرفروش ترین محصول های این کارخانه است.

عرضه ژیلکس افشار : باملات

ژیلکس افشار در حجم های متفاوت در بازار قابل عرضه است. ژیلکس های افشار انواع مختلفی دارد که هر کدام برای محیط های خاصی قابل استفاده هستند.ژیلکس ها  از متریال های مشخصی ساخته می شوند. افشار عرضه کننده محصولاتی از جمله ژیلکس افشار، ماستیک افشار، ژل کلوپ افشار، چسب سنگ افشار و یووی افشار در سطح شهر است. تمامی این محصولات از متریال های با کیفیت ساخته می شوند تا بتوانید خروجی با کیفیتی را در اتمام پروژه داشته باشید.

قیمت ژیلکس افشار

با ملات عرضه کننده انواع و اقسام محصولات از جمله محصولات افشار است. برای مشاهده مشخصات قیمت و خرید ژیلکس افشار با باملات همراه باشید.
باملات مفتخر است که با کارخانه هایی خلاق و با کیفیت همکاری می کند و برترین محصولات را در دسترس مشتریان عزیز خود قرار می دهد. این محصولات با کیفیت را شما می توانید از باملات تهیه کنید و اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با مشاورین ما در این مجموعه تماس بگیرید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

نوشتن دیدگاه