تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
رزین اپوکسی شفاف

رزین اپوکسی ماده ای دو جزئی است که امروزه کاربرد بالایی در اکثر صنعت ها دارد. از این ماده می توان برای تقویت، ترمیم و ... سازه ها استفاده کرد. یک جزء تشکیل دهنده رزین اپوکسی، هاردنر است که به عنوان سخت شونده عمل می کند. این محصول ویژگی های بسیاری دارد از این رو به صورت گسترده ای استفاده می شود. رزین اپوکسی در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شود. رزین اپوکسی های شفاف از پر مصرف ترین انواع این محصولات هستند. از این رزین اپوکسی ها اغلب برای قطعات تزئینی استفاده می کنند. در کل این مدل رزین کاربرد گسترده ای دارد. رزین اپوکسی شفاف در غلظت های متفاوتی تولید می شود که با توجه به نوع کاربرد می توان بهترین غلظت را تهیه کرد. در واقع رقیق بودن رزین اپوکسی حباب گیری آسان تری دارد و به نسبت حباب کمتری ایجاد می کند. یکی از مهم ترین ویژگی این گونه رزین اپوکسی ها همانطور که از نام آن ها مشخص است شفافیت آن هاست که در برخی مواقع با تغییرات آب و هوا یا عواملی دیگر ممکن است به سفید یا شیری تغییر رنگ دهند. پس در هنگام خرید دقت کنید که محصول را از برندهای معتبر تهیه کنید و هنگام کار، رزین اپوکسی را تا 50 درجه سانتی گراد گرم کنید. رزین اپوکسی های شفاف در صنعت کاربردهای گسترده ای دارند و می توان از آن ها به عنوان چسب، ماده آب بندی، درز گیری، رنگ و ... استفاده کرد.

 رزین اپوکسی شفاف

قیمت رزین اپوکسی شفاف بی رنگ

از آن جایی که رزین اپوکسی شفاف جزئی از خانواده رزین اپوکسی است شامل دو جزء رزین و هاردنر است که با در نظر گرفتن کاربرد با نسبت های مختلفی با هم ترکیب می شوند. برندهای معتبری که این محصول را تولید می کنند با استفاده از فرمول هایی خاص و پیشرفته ترین تکنولوژی ها محصولی کاملا شفاف و با کیفیت را به بازار عرضه می کنند تا در هنگام استفاده جلا و زیبایی کار چند برابر شود. بزرگ ترین نقطه قوت رزین اپوکسی شفاف این است که پس از خشک شدن تغییر رنگ نمی دهد و شفافیت بالایی داردهمانطور که گفته شد این محصولات انواع گوناگونی دارند که با در نظر گرفتن عواملی متفاوت می توان آن ها را قیمت گذاری کرد. رزین اپوکسی های شفاف بی رنگ را اغلب برای زیبایی ظاهری و شفافیت بیشتر کار استفاده می کنند، علاوه بر این با توجه به مقاومت بالا، عدم خش پذیری، مقاومت سایشی و ... که این محصولات دارند برای کف اکثر محیط ها نیز قابل استفاده هستند از این رو می توان نتیجه گرفت کاربرد گسترده ای دارند و مورد استفاده بسیاری از افراد هستند. نمی توان به صورت دقیقی قیمت برای این محصولات در نظر گرفت زیرا تنوع بالایی دارند و با توجه به کیفیت، مواد اولیه مورد استفاده، کارخانه تولید کننده، حجم بسته بندی و ... قیمت های متفاوتی دارند. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت رزین اپوکسی شفاف بی رنگ به وبسایت با ملات مراجعه کنید.

قیمت رزین اپوکسی شفاف بی رنگ

تولید کنندگان رزین اپوکسی شفاف

همانطور که گفته شد مهم ترین کاربرد رزین اپوکسی شفاف در ساخت قطعات تزئینی است که در هنگام استفاده باید به حباب گیری آن دقت کرد. در واقع حباب گیری رزین اپوکسی شفاف بسیار حائز اهمیت است از این رو به روش حباب گیری باید دقت بیشتری شود. اغلب برای این کار قبل از ترکیب شدن با هاردنر از سشوار، شعله و ... استفاده می کنند. بهترین روش برای حباب گیری استفاده از پمپ وکیوم و ایجاد خلاء در رزین قبل از مخلوط کردن هاردنر است اما ممکن است این وسیله در دسترس عموم نباشد از این رو آسان ترین و در دسترس ترین روش برای از بین بردن حباب ها، گرم کردن رزین است. دقت کنید این کار نیز باید قبل از مخلوط کردن هاردنر انجام شود. در گذشته رزین را به صورت طبیعی از درختان تهیه می کردند اما با پیشرفت هایی که در علم و صنعت ایجاد شد روش هایی برای تولید صنعتی این ماده به وجود آمد از این رو بسیاری از کارخانه ها به صورت اختصاصی اقدام به تولید انواع رزین اپوکسی کردند. این کارخانه ها با بهترین تجهیزات و به روزترین فرمول ها انواع رزین اپوکسی را تولید و به بازار عرضه می کنند. در ایران تولید کنندگان بسیاری وجود دارند که این محصولات را تولید می کنند و برای تهیه آن ها می توان به بازار رنگ و رزین ایران مراجعه کرد. رزین اپوکسی شفاف را نیز اکثر کارخانه های رزین تولید می کنند. این تولیدی ها تلاش می کنند بهترین فرمولاسیون را برای رزین اپوکسی های شفاف استفاده کنند، زیرا عدم زرد یا شیری شدن رنگ این محصولات بسیار حائز اهمیت است و اگر از مواد اولیه بی کیفیت یا فرمول اشتباه استفاده کنند پس از ترکیب با هاردنر و خشک شدن رنگ رزین اپوکسی تغییر می کند و شفافیت آن کاسته می شود. با ملات عرضه کننده رزین شفاف از بهترین تولید کنندگان کشور است. شما می توانید با مراجعه به و بسایت با ملات رزین اپوکسی شفاف را بخرید.

نوشتن دیدگاه