تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
قیمت رزین اپوکسی 1 کیلویی

رزین اپوکسی ماده ای دو قسمتی است که معمولا از یک پایه رزینی و یک هاردنر تولید می شود. هاردنر برای سخت و خشک شدن رزین مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند ترکیبات متفاوتی داشته باشد. رزین اپوکسی در صنایع مختلف مورد استفاده است از این رو کاربرد بسیاری دارد و در بیشتر زمینه ها قابل استفاده است. رزین اپوکسی ها انواع گوناگونی دارند که با توجه به نوع کاربرد می توان بهترین مدل را انتخاب کرد. در ایران کارخانه های بسیاری وجود دارند که انواع رزین اپوکسی را در حجم، کیفیت، مواد اولیه و ... متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند. تولید کنندگان برای رفاه مشتری های خود این ماده را در حجم های متفاوتی بسته بندی می کنند تا مشتری با توجه به نیاز خود بهترین حجم را تهیه کند. یکی از بسته بندی های پر فروش رزین اپوکسی های یک کیلویی است و همانطور که گفته شد این ماده برای کامل شدن به هاردنر نیاز دارد از این رو کنار هر بسته یک کیلویی رزین یک بسته نیم کیلویی هاردنر وجود دارد که با در نظر گرفتن نوع کاربرد می توان با نسبت های مختلفی آن ها را با هم مخلوط کرد.

قیمت رزین اپوکسی 1 کیلویی


قیمت رزین اپوکسی یک کیلویی به عوامل بسیاری بستگی دارد که با توجه به مواردی مانند کیفیت محصول، شرکت تولید کننده، درصد مرغوبیت ماده اولیه، در دسترس بودن مواد اولیه و .... قیمت نهایی این ماده تعیین می شود. از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصولات در نظر گرفت. در کل تولید رزین اپوکسی ها همانند دیگر محصولات باید با رعایت استانداردهای روز دنیا باشد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. اتحادیه های مخصوص این صنف قیمت های پایه ای را برای این محصولات اعلام کرده اند که این قیمت ها تحت تاثیر عوامل گوناگونی دچار نوسان می شوند. در واقع به جز عوامل اصلی که در بالا نام برده شد عوامل دیگری نیز وجود دارد که به صورت غیر مستقیم در قیمت نهایی رزین اپوکسی ها تاثیر گذار هستند. با توجه به عوامل مستقیم و غیر مستقیم نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصولات بیان کرد از این رو برای اطلاع از قیمت دقیق رزین اپوکسی 1 کیلویی بهتر است به فروشگاه ها یا نمایندگی های رنگ و چسب مراجعه کرد، بیشتر فروشندگان برای آسایش بیشتر مشتری ها سایت هایی را راه اندازی کرده اند که با مراجعه به آن ها می توانید تمامی رزین اپوکسی های 1 کیلویی موجود در بازار را با مشخصات کامل و قیمت دقیق مشاهده کنید.

رزین اپوکسی فیلو ( یک کیلوگرم ) مجموعه 2 عددی

رزین اپوکسی فیلو ( یک کیلوگرم ) مجموعه 2 عددی

همانطور که در بالا گفته شد رزین اپوکسی مایعی دو جزئی است که در غلظت های متفاوتی تولید می شود و انواع گوناگونی دارد. ترکیب رزین اپوکسی فیلو به گونه ای رقیق تر بوده و دارای شفافیت بسیار زیادی است. این نوع رزین اپوکسی مقاومت بالایی دارد اما بزرگ ترین عیب آن تغییر رنگ است که به مرور زمان زرد می شود. کار با رزین اپوکسی فیلو آسان تر است زیرا به دلیل رقیقی حباب کمتری ایجاد می کند از این رو برای حباب گیری نیازی به روش خاصی نیست. این نوع رزین اپوکسی ها نیز در بسته های یک کیلویی در بازار موجود هستند. رزین ها بدون هاردنر خشک و سفت نمی شوند به همین دلیل در کنار بسته بندی یک کیلویی رزین اپوکسی حتما بسته نیم کیلویی هاردنر وجود دارد. اغلب کارخانه های تولید رزین اپوکسی بسته بندی های 2تایی دارند یعنی در مجموعه هایی دوتایی، دو محصول رزین و هاردنر را قرار می دهند. اینگونه کار مصرف کننده آسان تر است که معمولا این مجموعه های دوتایی شامل یک بطری رزین یک کیلویی و یک بطری هاردنر نیم کیلویی هستند.

رزین اپوکسی فیلو ( یک کیلوگرم ) مجموعه 2 عددی

خرید رزین اپوکسی یک کیلویی

خرید رزین اپوکسی که کیفیت مطلوبی داشته باشد یکی از مهم ترین دغدغه افرادی است که با این محصول سر و کار دارند. همانطور که گفته شد رزین های یک کیلویی موجود در بازار به همراه هاردنر به فروش می رسند که با توجه به کاربرد با نسبت مشخصی مخلوط می شوند. مهم ترین نکته برای خرید رزین اپوکسی عدم تغییر رنگ آن است یعنی رزین نباید به گونه ای باشد که پس از گذشت زمان زرد شود. توصیه می شود با توجه به کاری که می خواهید انجام دهید زرین اپوکسی مخصوص آن کار را خریداری کنید. این محصولات انواع و اقسام متفاوتی دارند که در هنر و صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.

شما عزیزان می توانید برای خرید رزین اپوکسی 1 کیلویی به سایت باملات مراجعه کنید که به عنوان یکی از معتبرترین سایت های فروش آنلاین این محصول به حساب می آید و در صورت نیاز قبل از خرید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید و خریدی مطمئن داشته باشید.

نوشتن دیدگاه