تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
فروش رزین اپوکسی در تهران

رزین اپوکسی یک ماده دو جزئی است که از ترکیب رزین و هاردنر تهیه می شود. این ماده کاربرد بسیار گسترده ای دارد و در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در سراسر ایران کارخانه هایی وجود دارند که به صورت کاملا تخصصی این محصولات را با کیفیتی مطلوب تولید و به بازار عرضه می کنند. در واقع رزین ها پلیمری اند و دارای عامل اپوکسی هستند که گروه های اپوکسی با هم واکنش می دهند و رزین اپوکسی را تولید می کنند. فروش رزین اپوکسی در تهران اغلب به صورت دو جزئی و سه جزئی انجام می شود که یکی از جزء های مهم آن هاردنر است. رزین اپوکسی هایی که در تهران به فروش می رسند اغلب از برندهای معتبر داخلی و خارجی هستند که در انواع گوناگونی موجود هستند و هر فرد متناسب با نیاز خود می تواند بهترین نوع را خریداری نماید. فروشندگان رزین اپوکسی در تهران تنها فروشنده ساده نیستند بلکه مشاورانی هستند که می توانند به مشتری برای خرید بهتر و نحوه استفاده کمک بسیاری کنند. در واقع هنگام فروش، فروشنده موظف است نکات مهم محصول اعم از هوا خشک بودن ، نسبت ترکیب رزین و هاردنر، درصد شفافیت و ... به مشتری توضیح دهد. مهم ترین بخش در فروش رزین اپوکسی هوا خشک نبودن آن است یعنی اگر رزین اپوکسی که تهیه می کنید هوا خشک نباشد باید حتما از جزء دیگری به نام هاردنر استفاده کنید تا مواد خشک و سفت شود در غیر این صورت رزین هیچگاه خشک نمی شود.

فروش رزین اپوکسی در تهران

نکته مهم دیگر در فروش این محصولات طریقه مخلوط کردن و نسبت اختلاط است زیرا این نسبت ها با توجه به مواد اولیه، شرکت تولید کننده و ... کاملا متفاوت است. برخی از فروشندگان رزین اپوکسی در تهران این محصولات را به صورت مجزا و تک جرئی به فروش می رسانند از این رو حتما به نحوه خشک شدن آن دقت کنید و از فروشنده اطلاعات کافی در مورد رزین اپوکسی خریداری شده کسب کنید. در واقع فروش رزین اپوکسی در تهران بیشتر بر اساس نحوه خشک شدن محصول است که این موضوع به صورت مستقیم به محل مورد استفاده و کاربرد آن بستگی دارد. رزین اپوکسی هوا خشک که در تهران به فروش می رسد اکثر مواقع برای کارهای چوبی مورد استفاده هستند و در مجاورت با هوا کاملا خشک می شوند. اما نوعی دیگر از رزین اپوکسی های موجود در فروشگاه های تهران گرما خشک است، این محصول برای خشک شدن به شعله نیاز دارد. گونه ای دیگر از رزین اپوکسی ها که در تهران به فروش می رسند توسط گازهای خاصی خشک می شوند، این مدل رزین اپوکسی بیشتر برای زیورآلات و وسایل تزئینی مورد استفاده است که برای خشک شدن آن از اشعه فرابنفش استفاده می شود.

فروش رزین اپوکسی در تهران

بورس فروش رزین اپوکسی در تهران

بورس فروش رزین اپوکسی در تهران با توجه به کاربرد گسترده ای که این محصولات دارند بسیار پر رونق است. فروشگاه ها و نمایندگی های رزین اپوکسی تهران با ارائه خدماتی عالی توانسته اند فروش بالایی داشته باشند. مهم ترین خدماتی که سبب رشد بورس فروش رزین اپوکسی در تهران شده کیفیت و مرغوبیت محصولات است با این کار فروشنده رضایت مشتری را به دست می آورد و به گونه ای تبلیغات مثبتی برای کار خود ارائه می دهد. علاوه بر این ویژگی ها و مزایای بسیاری وجود دارد که می تواند میزان فروش رزین اپوکسی در تهران را افزایش دهد، در زیر برخی از این ویژگی ها را معرفی می کنیم:

 • رزین اپوکسی های موجود در فروشگاه های تهران مقاومت بالایی دارند. این مقاومت در برابر سایش، خوردگی و ... است از این رو برای محیط هایی که در تماس با مواد خورنده هستند بسیار مناسب اند.
 • رزین اپوکسی های با کیفیت دارای چسبندگی بسیار قوی هستند از این رو می توان برای سطوح مختلف از آن ها استفاده کرد. در واقع رزین اپوکسی های تهران بدون نیاز به زیرساز قابل استفاده هستند که همین ویژگی به فروش بالای آن ها کمک می کند.
 • این ماده برای پخت به زمان کمی نیاز دارد از این رو هزینه تولید آن بسیار کم است.
 • بی بو بودن این محصولات نکته مهمی است که بسیار حائز اهمیت است و برای مواقعی که در محیط کاری مشکلی پیش بیاید می توان به صورت همزمان تعمیرات و کار را انجام داد.
  • برای صنایعی که از برق فشار قوی استفاده می کنند رزین اپوکسی بسیار کارآمد است زیرا نسبت به جریان الکتریسیته کاملا عایق است.
 •  

  انواع رزین اپوکسی موجود در فروشگاه های تهران

 • همانطور که گفته شد رزین اپوکسی ها کاربرد گسترده ای دارند و فروشندگان برای افزایش فروش خود باید انواع مختلف این محصولات را موجود داشته باشند. از آن جایی که تهران پایتخت است و مهم ترین فروشگاه ها را دارد از این رو فروش عمده این محصولات نیز بیشتر است. این فروشگا ها تلاش می کنند برای جلب رضایت مشتری های خود محصولات با کیفیت و متنوعی را عرضه کنند. در این فروشگاه ها می توان انواع رزین اپوکسی را در حجم، کیفیت، برند و ... متفاوت پیدا کرد.

 • شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش رزین اپوکسی در تهران با کارشناسان ما در باملات در ارتباط باشید و ضمن تکمیل اطلاعات خود مشاوره رایگان قبل از خرید هم دریافت کنید و خریدی مطمئن داشته باشید. 
نوشتن دیدگاه