تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
رزین اپوکسی سنگ تراورتن

سنگ تراورتن موهبتی برای خانه هایی لوکس با قیمتی مقرون به صرفه استفاده می شوند. این سنگ طبیعی زیبا به صورت سنگفرش، کاشی، موزاییک و... موجود است.،اما این زیبایی با یک ساختار متخلخل همراه است و این حفره های ساختاری توخالی باید پر شوند، در غیر این صورت خاک، گرد و غبار، آب و سایر مواد ممکن است به داخل سنگ نفوذ کنند که منجر به تغییر رنگ و حتی رشد علف های هرز می شود. معمولاً سوراخ ‌های سنگ تراورتن قبل از شروع فرآیند تبدیل به کاشی یا سنگفرش در کارخانه‌ ها پر می‌شود، اما سنگفرش ‌ها و کاشی‌های تراورتن پر نشده در بازار نیز وجود دارد. با پر کردن سوراخ ها، نگهداری آن ها و تمیز کردن روزانه سنگ بسیار آسان می شود. اگرچه انواع مختلفی از پرکننده ‌ها در بازار وجود دارد که بهترین آن رزین اپوکسی است.

رزین اپوکسی سنگ تراورتن

رزین اپوکسی

رزین اپوکسی بخاطر کیفیت چسبندگی قوی خود شناخته شده است که آن را به یک محصول همه کاره در بسیاری از صنایع تبدیل می کند. این محصول در برابر گرما و کاربرد های شیمیایی مقاومت نشان می دهد، از این رو رزین اپوکسی بهترین و مناسب ترین پرکننده‌ برای تراورتن است. رزین اپوکسی بخاطر کیفیت چسبندگی قوی خود شناخته شده است که آن را به یک محصول همه کاره در بسیاری از صنایع تبدیل می کند. این محصول در برابر گرما و کاربرد های شیمیایی مقاومت نشان می دهد، از این رو رزین اپوکسی بهترین و مناسب ترین پرکننده‌ برای تراورتن است. این فیلرها بافت صافی دارند و معمولا رنگی هستند و شما می توانید به آن رنگ مورد نظرتان را برای مطابقت با نیاز خود اضافه کنید. برای تهیه رزین اپوکسی تراورتن باید دستورالعمل های سازنده را دنبال کرد. به طور کلی رزین اپوکسی باید با مقدار کمی سخت کننده مخلوط شود. پرکننده تراورتن معمولا در حدود 10-7 دقیقه سفت می‌شود، بنابراین داشتن سرعت عمل برای پر کردن سوراخ ‌ها و فضای خالی قبل از گیرش پرکننده تراورتن مهم است. در نهایت پس از این که رزین خشک شده با سمپاده ساییده می شود تا سطح براق و درخشانی پیدا کند.

رزین اپوکسی

قیمت رزین سنگ تراورتن

گزینه های رزین اپوکسی زیادی در بازار وجود دارد، اما جنس رزین و تازگی آن در کیفیت و شفافیت سنگ فوق العاده تاثیر خواهد گذاشت و خیلی از افراد از این دو فاکتور مهم در تهیه رزین اپوکسی سنگ تراورتن آگاهی ندارند، در این راستا باید بیان داشت که رزین اپوکسی سنگ تراورتن فروشگاه با ملات از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. قیمت رزین سنگ تراورتن ثبات ندارد و تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است تغیراتی در قیمت آن بوجود آید. باملات به عنوان یکی از عرضه کنندگان خوشنام در زمینه ارائه مصالح و متریال مورد نیاز صنعت ساختمان، فعالیت خود را با جدیت ادامه می دهد و شما می توانید با اطمنیان از سایت فروشگاه محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت و بدون واسطه خرید کنید.

نوشتن دیدگاه