تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
رزین اپوکسی سنگ نما

رزین اپوکسی، یک نوع مادۀ چسبناک است که معمولاً برای انجام کارهای دکوراتیو، مورد استفاده قرار می گیرد، به طور مثال می توان به کاربرد آن در پروسۀ عایق کاری نمای بیرونی ساختمان اشاره کرد. بد نیست بدانید که این ماده به دلیل قابلیت های منحصر به فردی که دارد، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و در حال حاضر در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود. ما نیز قصد داریم جهت آشنایی بیش تر شما با این ماده و قابلیت های آن، در ادامه به طور اختصاصی به معرفی رزین اپوکسی سنگ نما بپردازیم. به شما نیز پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بیش تر با این ماده و کارایی آن آشنا شوید.

رزین اپوکسی سنگ نما

اپوکسی سنگ نما

رزین اپوکسی سنگ نما، ماده ای است که برای جلا دادن و آب بندی نمای ساختمان، مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که ساختار این نوع رزین اپوکسی به گونه ای طراحی شده است که اجرای آن بر روی نمای ساختمان، می تواند از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری کند و عمر مفید ساختمان را افزایش دهد. البته طبیعتاً این اهداف زمانی محقق می شوند که تمام اصول این فرآیند به طور دقیق اجرا شوند و در واقع نحوۀ اجرای اپوکسی می تواند به طور مستقیم بر کیفیت کارایی آن تأثیر بگذارد. از این رو ما در ادامه به برخی از نکاتی که در حین استفاده از این ماده باید جدی گرفته شوند، اشاره خواهیم کرد و این نکات عبارتند از:

  1. استفاده از تجهیزات مناسب: اولین و اصلی تری نکته ای که در حین اجرای رزین اپوکسی باید جدی گرفته شود این است که برای انجام این کار باید از قلمو مخصوص استفاده شود و توجه داشته باشید که تجهیزاتی مثل غلتک به هیچ وجه برای انجام این کار مناسب نیستند و استفاده از آن ها می تواند بر کیفیت کار تأثیر منفی بگذارد.
  2. تمیز کردن سطح نمای ساختمان: نکتۀ بعدی این است که سطح نمای ساختمان باید قبل از شروع فرآیند اجرای رزین اپوکسی، کاملاً تمیز شده باشد و به هیچ وجه نباید هیچ اثری از گرد و غبار و خاک، روی آن وجود داشته باشد. قابل ذکر است که توجه به این نکته، باعث می شود که فرآیند عایق کاری با سرعت و کیفیت بیش تری انجام شود و میزان مقاومت نمای ساختمان را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

اپوکسی سنگ نما

خرید رزین اپوکسی سنگ نما

استفاده از رزین اپوکسی با کیفیت برای عایق کاری ساختمان، می تواند هزینه های اضافی که همیشه جهت تعمیر ساختمان به ساکنین تحمیل می شود را حذف کند و موجبات یک زندگی خوب را فراهم کند، از این رو توصیه ما به کسانی که قصد استفاده از این محصول را دارند این است که برای خرید آن به وسایت با ملات به آدرس مراجعه کنند تا بتوانند از طریق مشورت با کارشناسان با ملات، بهترین نوع این محصول را با یک قیمت مناسب، خریداری کنند و از خدمات ویژه ای که توسط این سایت به مشتریان ارائه می شود، نهایت استفاده را ببرند.

 

نوشتن دیدگاه