تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
رزین اپوکسی سنگ آنتیک

رزین اپوکسی سنگ آنتیک که بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک ساخته شده است، به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد صنعت ساختمانی به شمار می آید. از این محصول برای افزایش درخشندگی نماهای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می کنند، زیرا پوشش دادن سنگ آنتیک به وسیله رزین اپوکسی، احتمال تجمع گرد و غبار را به شدت کاهش می دهد، همچنین شست و شوی آن نیز به راحتی انجام می گیرد. این محصول علاوه بر براق کردن سطح نماها، سبب بالا بردن مقاومت سازه ها در برابر شرایط جوی می شود، بنابراین از تخریب زود هنگام سازه ها جلوگیری می کند. رزین اپوکسی سنگ آنتیک کاربردهای دیگری چون عدم کدر شدن سطح به مرور زمان افزایش زیبایی سطح، مقاومت در برابر اشعه خورشید و دوام و ماندگاری بالا دارد. این محصول در بسته بندی های مختلفی عرضه می شود، بنابراین شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود، بسته های مناسبی را خریداری کنید. آن ها تحت تاثیر عوامل مختلف دارای قیمت های متغیری هستند، لذا در ادامه مطلب قصد داریم در مورد قیمت و نحوه خرید رزین اپوکسی سنگ آنتیک توضیحاتی ارائه دهیم.

رزین اپوکسی سنگ آنتیک

قیمت رزین برای سنگ آنتیک

قیمت رزین برای سنگ آنتیک متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته بندی این محصولات سبب شده است تا قیمت آن ها یکسان نباشد، زیرا آن ها در بسته بندی های مختلفی عرضه می شوند که بیشترین عرضه آن ها یک لیتری است. رزین اپوکسی سنگ آنتیک در محل های مختلفی قابل خریداری است. در صورتی که بخواهید این محصول را از نمایندگی های آن خریداری کنید، قیمت کمتری را پرداخت خواهید کرد، زیرا شما محصول را به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه خریداری می کنید. نوع برند تولید شده نیز در قیمت این محصولات اثر می گذارد. امروزه در زمینه رزین اپوکسی سنگ آنتیک در داخل و خارج کشور برندهای مختلفی وجود دارند که هر یک قیمت متفاوتی را برای محصول خود در نظر گرفته اند. معمولا برندهای خارجی نسبت به برندهای داخلی دارای قیمت بالاتری هستند، اما این بدان معنا نیست که برندهای ایرانی به دلیل ارزان بودن، کیفیت مناسبی ندارد. آن ها قیمت پایین تری ارائه می دهند تا نظر مشتریان را به خود جلب کنند. بنابراین بهترین روش برای آگاهی از قیمت این محصولات، مراجعه به نمایندگی فروش این محصولات است. برخی از آن ها محصولات خود را به صورت حضوری و عده ای دیگر به صورت اینترنتی به فروش می رسانند.

قیمت رزین برای سنگ آنتیک

خرید رزین اپوکسی سنگ آنتیک

با توجه به اطلاعاتی که در مورد رزین اپوکسی سنگ آنتیک به دست آوردید و متوجه شدید که قیمت آن به چه عواملی بستگی دارد، راحت تر می توانید برای خرید اقدام کنید. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید کافیست به فروشگاه اینترنتی باملات مراجعه کنید. با ملات از معتبرترین فروشگاه ها در زمینه رزین اپوکسی مخصوص به ساخت و ساز است که محصولات خود را با کیفیت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می دهد. قیمت ارائه شده این محصولات در فروشگاه باملات نیز مناسب است. این فروشگاه با داشتن متخصصان حرفه ای و کاربلد به شما راهنمایی های لازم را خواهند داد تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه