تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
قیمت رزین اپوکسی دو جزئی

رزین اپوکسی دو جزئی دارای قیمت متغیری است اما می توان با توجه به نوع آن و با استعلام از یک مرجع معتبر، قیمت دقیق این محصول را جویا شد. اپوکسی رزین با اینکه دارای شباهت زیادی با دیگر پلی استر ها است اما به نسبت کاربرد هایش، قیمت بالاتری دارد. رزین های اپوکسی دو جزئی را می توان بر روی سطوح غوطه ور نیز اجرا کرد. قدرت خشک شدن رزین های اپوکسی بالاست و این یکی از دلایل کاربرد بالای این محصول است. این نوع از رزین اپوکسی را می توان بر روی سطوحی که در آب قرار دارند نیز استفاده کرد. کامپوزیت های ساخته شده توسط رزین اپوکسی با هاردنر می توانند تا دمای 1000 درجه سلسیوس مقاومت داشته باشد. برای خرید رزین اپوکسی و استعلام قیمت آن، سایت باملات یکی از معتبرترین مرجع ها است. رزین های دو جزئی در بهترین برند ها و با قیمت های مناسب در فروشگاه اینترنتی باملات موجود است. برخی از کاربرد های رزین اپوکسی دو جزئی عبارتند از:

  • رنگ آمیزی سطح مخزن ها و لوله های پالایشگاه
  • ساخت انواع رنگ ها و براق کننده هاساخت قالب های مستحکم
  • عایق و پوشش صنایع دستی
  • استفاده به عنوان مواد اولیه ساخت انواع رنگ، چسب، لعاب و ...
  • تولید جواهرات مصنوعی
  • رنگ کردن سازه های فلزی
  • استفاده در صنایع هنری
  • ساخت انواع قالب های محکم
  • لمینیت در صنایع کامپوزیت
  • پوشش دهنده کف و ...

 قیمت رزین اپوکسی دو جزئی

رزین اپوکسی دو جزئی

رزین اپوکسی های دو جزئی شامل بخش رزینی و هاردنر است. این دو با نسبت های مشخص با هم ترکیب می شوند و برای موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. این ماده با استحکام کششی، فشاری و خمشی بسیار بالایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. رزین اپوکسی را می توان از پرکاربردترین انواع رزین نام برد. گستره کاربرد رزین اپوکسی به حدی بالاست که نمی توان آن را محدود کرد اما به طور کلی این محصول در ترمیم و مقاوم سازی دارای اهمیت و کاربرد بیشتری است. رزین ها گروهی از مواد شیمیایی هستند که در حضور هاردنر ها ماهیت جدیدی پیدا می کنند و برای موارد خاصی استفاده می شوند. محصولاتی که توسط اپوکسی پخته می شوند بسته به نوع اپوکسی، نوع و میزان هاردنر، میزان شبکه ای شدن دو جز رزین و هارنر و حجم مواد افزودنی، خواص متفاوتی دارد. رزین اپوکسی را می توان یک عایق الکتریکی دانست که در مقابل رطوبت نیز دارای استحکام بالایی است. رزین اپوکسی های دو جزئی به دلیل ساختاری که بعد از مخلوط شدن هاردنر و رزین دارد ساختار ملکولی بسیار قوی پیدا می کند.

 رزین اپوکسی دو جزئی

باملات عرضه کننده انواع رزین اپوکسی دو جزئی

رزین اپوکسی های دوجزئی در برند های داخلی و خارجی در بازار یافت شوند. کیفیت این محصول تا حد زیادی به مواد اولیه و برند آن بستگی دارد. اگر به دنبال خرید رزین اپوکسی با کیفیت هستید باید این محصول را از یک جای معتبر خریداری کنید. فروشگاه های اینترنتی بسیاری در حال حاضر به معرفی و ارائه این محصول اقدام نموده اند. در خرید اپوکسی رزین باید به معتبر بودن برند و فروشگاه دقت نمود زیرا نمونه های تقلبی و فیک این محصول در بازار وجود دارند. خرید رزین اپوکسی با توجه به نوع نیاز انجام می شود. این محصول از چند ساعت تا یک روز زمان نیاز دارد تا به طور کامل خشک شود و معمولا بعد از هفت روز به اوج سختی خود می رسد. با توجه به این که رزین اپوکسی از پر کاربردترین محصول ها در صنایع مختلف است در بازار به وفور یافت می شود ولی برای خرید نوع مرغوب آن باید بسیار حساب شده عمل کنید. کاربرد رزین اپوکسی بسیار گسترده است و مصارف آن در صنایعی مانند ساختمان سازی، جواهر سازی، هوافضا، صنایع اتومبیل و ... کاملا مشهود است. مجموعه با ملات با اخذ نمایندگی از برند های مطرح یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه ارائه انواع رزین اپوکسی است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی باملات می توان محصولات متنوع از جمله رزین اپوکسی را از برند های معتبر و خوشنام تهیه کرد. با خرید از این فروشگاه با حذف واسطه ها مشتری خرید مقرون به صرفه تری را تجربه خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه