تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
پشم سنگ آسیا اصفهان

پشم سنگ یک عایق حرارتی و صوتی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات در انواع گوناگونی تولید می شوند که هر کدام مشخصات خاص خود را دارند. یکی از تولید کنندگان پشم سنگ شرکت آسیا اصفهان است که با رعایت تمامی استانداردها بهترین و مرغوب ترین پشم سنگ را تولید می کند. این شرکت با مجهزترین دستگاه ها و مواد اولیه ای مرغوب جزء بهترین تولید کننده عایق پشم سنگ در ایران است. این کارخانه بهترین آزمایشگاه ها را دارد که با اندازه گیری های دقیق بهترین محصولات را تولید می کند. پشم سنگ از الیاف معدنی تولید می شود در واقع ماده اولیه آن ها سنگ بازالت است که از فعالیت های آتشفشانی به جا می ماند. شرکت پشم سنگ آسیا اصفهان به دلیل ویژگی هایی که دارد می تواند نقش به سزایی در صرفه جویی انرژی داشته باشد از این رو در کشاورزی، ساختمان سازی و ... کاربرد گسترده ای دارد. پشم سنگ هایی که این شرکت تولید می کند شامل ایزوترم، ایزوبلانکت، ایزوپایپ، فنوفلت و ... است که با توجه به کاربرد می توان مدل مورد نیاز خود را تهیه نمایید. پشم سنگ آسیا تمام تلاش خود را می کند تا تمامی این محصولات را در ابعاد، مدل، کیفیت و ... متفاوت تولید و در اختیار مشتری ها قرار دهد. برای خرید پشم سنگ باید علاوه بر ویژگی های کلی به مشخصات فنی آن ها نیز توجه کنید، این مشخصات شامل ضریب انتقال حرارتی، ضریب جذب صوت، مقاومت در برابر حرارت، بسته بندی و PH است که محصولات تولیدی این شرکت بهترین ویژگی ها و مشخصات را دارا هستند.

دقت کنید که ضخامت پشم سنگ ها در درصد جذب صدا بسیار موثر هستند و این دو رابطه ای مستقیم دارند به گونه ای که هر چه ضخامت پشم سنگ بیشتر شود انتقال صدا کمتر می شود. البته دانسیته پشم سنگ نیز با کاهش انتقال صدا در ارتباط است و همانند ضخامت تاثیر مستقیمی در این موضوع دارد.

قیمت پشم سنگ آسیا اصفهان 

قیمت پشم سنگ آسیا اصفهان

همانطور که در بالا گفته شد این محصولات انواع گوناگونی دارند که با توجه به کاربرد می توان بهترین مدل را خریداری کرد.این محصولات با توجه به تنوعی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای آن ها در نظر گرفت. شرکت پشم سنگ آسیا با استفاده از بهترین مواد اولیه محصول با کیفیتی را تولید می کند اما نسبت به دیگر شرکت ها محصولاتش را با قیمت مناسب تری عرضه می کند. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع پشم سنگ آسیا اصفهان می توان به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور و یا سایت های معتبر مراکز فروش پشم سنگ آسیا مراجعه کرد.

باملات پشم سنگ آسیا اصفهان

باملات یک مجموعه با سابقه است که انواع پشم سنگ را به بازار عرضه می کند. این مجموعه در تلاش است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد از این رو پشم سنگ تولید شده شرکت آسیا اصفهان را به مشتری ها عرضه می کند. طراحی این وب سایت به گونه ای است که با وارد شدن به آن می توانید به آسانی با بهترین انتخاب خرید خود را انجام دهید

باملات پشم سنگ آسیا اصفهان 

مجموعه باملات واسطه ها را حذف کرده و با خرید مستقیم از تولید کنندگان محصولات را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد. در واقع این مجموعه یکی از نمایندگان فروش پشم سنگ آسیا اصفهان محسوب می شود که به صورت مستقیم انواع پشم سنگ را از این شرکت خریداری می کند از این رو کیفیت و اصالت محصولات موجود در این وب سایت تضمینی هستند. باملات با رعایت کیفیت و نوآوری توانسته نظر مشتری ها را جلب کند و به عنوان عرضه کننده خوش نام و محبوب در زمینه بخش انواع پشم سنگ فعالیت نماید.

نوشتن دیدگاه