تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:

چنان چه می خواهید عایق صوتی خوبی در ساختمان سازی خود ایجاد کنید ما استفاده از پشم سنگ دانسیته ۸۰ را به شما پیشنهاد می کنیم. این پشم سنگ امواج صوتی را به خود جذب کرده و آن را تبدیل به انرژی حرارتی می کند. پشم سنگ دانسیته ۸۰، نوعی پشم سنگ با چگالی بالا است که برای پر کردن فضاهای باز، فضای خالی یا حفره های بین تیرچه های کف، دیوارها و سقف استفاده می شود. پشم سنگ دانسیته ۸۰ نوعی ماده فیبری باز است که وقتی امواج صدا با آن تماس پیدا می کند و انرژی صوتی را به گرما تبدیل می کند. این پشم سنگ اساسا امواج صدا را کاهش می دهد. البته لازم به ذکر است این پشم سنگ به عنوان یک ماده مستقل استفاده نمی شود و همیشه باید به عنوان بخشی از سیستمی که درون این فضاهای باز وجود دارد، استفاده شود.

پشم سنگ دانسیته 80

پشم سنگ دانسیته 80 تخته ای 5 سانت پوشینگر

همان طور که گفتیم پشم سنگ دانسیته ۸۰ به جلوگیری از انتقال صدا به بیرون یا درون محیط از طریق حفره های باز و به تقویت صدا درون محیط کمک می کند. به طور کلی هر سیستم صوتی که بدون استفاده از پشم سنگ دانسیته ۸۰ نصب شود به عملکرد صوتی کامل خود دست نخواهد یافت و ممکن است عملکردی کمتر از حد انتظار خود را داشته باشد. پشم سنگ دانسیته ۸۰، چگالی بیشتری نسبت به پشم سنگ حرارتی دارد که در ظاهر علت این مسئله نیز مشهود است، این پشم سنگ عایق صوتی خوبی برای انواع محیط ها به حساب می آید. در پشم سنگ حرارتی میزان کاهش نویز بر اساس ضخامت آن مشخص می شود و هر ضخامتی نویز مشخصی را می گیرد. این مسئله به این معنی که اساساً پشم سنگ دانسیته ۸۰ یک ماده جذب کننده بهتری در مقابل یک محصول متراکم و سنگین عایق صدا مانند پشم سنگ حرارتی است. برای این که مطمئن شوید پشم سنگ دانسیته ۸۰ به درستی عمل می کند حداقل به اندازه‌ی 10 میلی متر، همیشه یک شکاف هوا باقی بگذارید. پشم سنگ دانسیته 80 تخته ای 5 سانت پوشینگر عایق خوبی برای گرما ، سرما و صدا است که بر روی سطوح صاف چون دیوار ، سالن کنفرانس، استودیو صدا برداری و... استفاده می شود. شما می توانید این پشم سنگ کاربردی را از فروشگاه ما بخرید.

پشم سنگ دانسیته 80 تخته ای 5 سانت پوشینگر

با ملات عرضه کننده پشم سنگ دانسیته 80

بین تمام عایق های ساخته شده در دنیا، پشم سنگ بی ضرر ترین است. این محصول به شدت کاربردی و مفید است و می تواند ساختمان شما را به خوبی در برابر صدا عایق کند. شما می توانید این محصول پرکاربرد را از ما بخرید. با ملات عرضه کننده پشم سنگ با کیفیت از بهترین تولید کنندگان کشور است. هم چنین شما می توانید خرید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسانان با ملات در ارتباط باشید.

 

نوشتن دیدگاه