تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ملات D-BASS

ملات آماده D-BASS یکی از پرکاربردترین محصولات راائه شده در  باملات می باشد. این ملات هوشمند باسکاتی در صنعت ساختمان سازی، کاربرد زیادی دارد. از جمله موارد استفاده از این ملات، استفاده برای چسباندن مصالح ساختمانی از جمله ایتال، بلوک های بتنی، انواع آجر، وسایل پارتیشن بندی ساختمان و... می باشد. از جمله مزایای این محصول می توان به قدرت چسبندگی زیاد و دوام بالای آن در مقایسه با سیمان و ماسه اشاره نمود. ملات D-BASS موجب کاهش 25 درصدی وزن سازه شده و در نتیجه هزینه اسکلت بنا را حداقل 20 درصد کمتر می کند.

ویژگی های ملات D-BASS

از ویژگی های این ملات هوشمند باسکاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دیوارچینی با استفاده از انواع مصالح مانند ایتال و بلوک های بتنی
  • در صورت چسباندن کاشی های کف سالن با این ملات، عایق بندی رطوبتی و حرارتی 60 تا 70 درصد نسبت به عایق بندی با ماسه و سیمان بیشتر خواهد شد.
  • عدم استفاده از آستر ماسه سیمان و گچ و خاک و در نتیجه کاهش میزان استفاده از گچ برای سفیدکاری
  • کاهش حداکثری پرتی مصالح
  • آسانی و سرعت بالا در حمل و نقل، عمل آوری و استفاده
  • عمر طولانی و در نتیجه افزایش عمر بنا و نیاز به فضای کم جهت انبار

 

خرید ملات D-BASS

در هنگام خرید ملات D-BASS باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر کیسه از این محصول برای چیدن دیواری با ضخامت 10 سانتی در فضای 8 تا 10 متر مربع و با ضخامت 2 تا 4 میلی متر مناسب می باشد. لازم به ذکر است که طریقه استفاده از این محصول برای راحتی کار مشتری پشت کیسه آن درج شده است. سایت باملات یکی از معتبرترین سایت های کشور برای خرید انواع ملات از جمله ملات آماده D-BASS برای خدمت رسانی به شما حاضر است.

نوشتن دیدگاه