تماس با ما: 09134037572
ما را دنبال کنید:
ملات آماده باسکاتی

وقتی صحبت از ملات آماده باسکاتی است یعنی ملاتی که نیاز به ماسه و سیمان ندارد. این ملات ها از نظر مقاومت فشاری بی نظیر هستند و گیرش بالایی دارند. قیمت ملات آماده ساختمانی باسکاتی به نسبت سایر ملات های سنتی کمی گرانتر است اما اگر از مزیت این محصول بیشتر بدانید قطعاً شگفت زده خواهید شد!

مزایای ملات آماده باسکاتی

یکی از مهمترین مزایای ملات آماده باسکاتی افزایش دو برابری سرعت اجرا است. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد این ملات به شکلی اجرا می شود که خاصیت چسبندگی قوی دارد و کمک می کند که عملیات سریعتر پیش برود. از سوی دیگر این محصول حالت عایق دارد به طوری که هم عایق صوت بوده و هم نقش عایق حرارتی را ایجاد می کند. در این روش نیاز به کارگر و هزینه بابت کارگر نخواهید داشت و به طور کلی میزان پرتی به صفر می رسد. تولید ملات آماده باسکاتی به صورتی است که سطح حمل و نقل آن آسان بوده و وزن کمی دارد. یک ملات ساده 15 برابر وزن بیشتری نسبت به ملات باسکاتی دارد.

مزایای ملات آماده باسکاتی   

مراحل آماده سازی ملات آماده باسکاتی

مرحله اول از آماده سازی ملات آماده باسکاتی به این صورت است که می بایست یک سوم وزن ملات آماده جدا شده و با آب ترکیب شود. سپس نیاز به پودر باسکاتی است که باید به ترکیب اضافه شود و 5 دقیقه زمان نیاز است تا مخلوط به خوبی به دست آید. به همین سادگی می توانید ملات آماده باسکاتی را برای مصرف آماده کنید.
ملات آماده باسکاتی برای دیوارچینی بسیار مناسب است و یک انتخاب عالی برای آستر زنی است. در این روش ماسه و سیمان حذف می شود. از سوی دیگر ملات عایق باسکاتی می تواند گزینه خوبی به عنوان جایگزین مناسب ایزوگام برای پشت بام باشد و برای سرویس بهداشتی و حمام نیز گزینه خوبی محسوب می شود. این محصول برای دیوارهای بیرونی، ملات آماده سنگ و چسب کاشی نیز استفاده می شود.

مراحل آماده سازی ملات آماده باسکاتی  

ویژگی های ملات آماده باسکاتی

وقتی از ملات آماده باسکاتی استفاده می شود میزان گچ مصرفی در سفیدکاری کاهش می یابد و سهولت زیادی در حمل و نقل ایجاد می شود به طوری که هزینه های حمل و نقل را کمتر می کند. این ملات ها به صورتی طراحی شده اند که کاهش پرتی مصالح برای آنها دیده می شود.از سوی دیگر بررسی ها نشان دادن است که ماندگاری این ملات به نسبت ملات های شن و سیمان قدیمی در حدود دو برابر است. این محصول چسبندگی بالایی دارد و طول عمر بنا را بیشتر می کند. سطح رنگ پذیری برای ملات آماده باسکاتی بالا است و برای ساخت و سازهای جدید بسیار عالی خواهد بود.
با استفاده از ملات آماده باسکاتی دیگر نیاز به انبار کردن ماسه در کوچه نخواهد بود و هیچ مزاحمتی برای عابرین ایجاد نمی کند. سرعت اجرای این ملات بسیار بالا است و نوعی عایق رطوبتی محسوب می شود. با ملات آماده باسکاتی پروسه جازنی تاسیسات به سادگی انجام می شود و همه چیز طبق روال ارزیابی خواهد شد. اینطور که مشخص است این ملات ها نوعی عایق صوت هستند و برای مکان هایی که حساس به سر و صدا است بهترین گزینه محسوب می شود. از ملات آماده باسکاتی برای کاشی کاری بیمارستان ها استفاده می شود چون هم عایق حرارتی است و هم نوعی عایق برودتی و صدا محسوب می شود. با هر کیسه از ملات آماده باسکاتی می توان 8 الی 10 متر مربع دیوار به ضخامت 10 سانتیمتر را پوشش داد.

ویژگی های ملات آماده باسکاتی 

قیمت ملات باسکاتی

شاید در نگاه اول قیمت ملات آماده باسکاتی کمی گران به نظر برسد اما وقتی به ویژگی های این محصول دقت می شود قطعاً ارزش خرید بالایی دارد. اولین گزینه ای که سبب شهرت و محبوبیت ملات آماده باسکاتی می شود حذف پل های حرارتی درون لایه ملات معمولی است. به این ترتیب دیگر نیاز به هزینه اضافی برای پل های حرارتی نیست و از قیمت کل کار کاسته می شود.
این محصول مقاومت زیادی در برابر یخ بندان دارد و نیاز به ماده ضد یخ برای اجرا نیست. دقت کنید که معمولاً ملات های باسکاتی از نظر سبک و اجرا با هم فرق می کنند اما همگی ضد یخ هستند و کاربرد بی نظیری دارند.
این محصول دارای افت اسلامپ بسیار کمی است و همینطور موضوع باعث می شود که انتخاب خوبی برای همه دوره ها باشد. موضوع دیگر اینکه این محصول ترک های ایجاد شده روی کف را به حداقل می رساند و در نهایت از نظر کیفیت کار بهترین شرایط را خواهد داشت.
قیمت ملات باسکاتی بر اساس موقعیت عمل آوری، بافت داخلی و ساختار آن سنجیده می شود و قیمت گذاری ها بر اساس نوع ملات متفاوت است. اینطور که مشخص است این محصول نوعی عایق حرارتی است یعنی نیاز به عایق کاری از بیرون برای فضا نخواهد بود.

قیمت ملات باسکاتی   

خرید ملات آماده باسکاتی ارزان

از آنجایی که تفاوت قیمت زیادی برای ملات آماده باسکاتی در بازار دیده می شود چه خوب است که این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کنید. شما می توانید از طریق سایت باملات اقدام به خرید ملات آماده باسکاتی نمایید. محصولی که به دست شما می رسد هم کیفیت بالایی دارد و هم در بسته بندی کاملاً حرفه ای قرار گرفته. قیمت گذاری این ملات بر اساس حجم و وزن و ساختار آن است.
در خرید اینترنتی از کیفیت ملات آماده باسکاتی اطمینان خواهید داشت و می دانید که محصولی کاملاً همگن در اختیار شما قرار گرفته است. فرمولاسیون اجرایی برای این ملات به قدری قدرتمند است که توانسته آزمایش های مختلف را پشت سر بگذارد و به این ترتیب می توان آن را یک محصول بی نظیر و حرفه ای در نظر گرفت. اینطور که مشخص است این ملات ها هم ساختار اجرایی قدرتمندی دارند و هم از نظر سطح کیفیت بسیار عالی و درجه یک هستند. ملات باسکاتی محصولی کاملاً حرفه ای در پروژه های ساختمانی محسوب می شود.
برای خرید این محصول و سایر انواع ملات های آماده با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه
محصولات مرتبط باسکاتی